dodano: 2020-03-29 21:05:02

GDC 2020 w postaci GDC Summer zaskoczy nas informacjami?

Autor: AnoX
GDC 2020 w postaci GDC Summer zaskoczy nas informacjami?
12°
0

GDC 2020 zostało odwołane, jednakże GDC Summer ma zastąpić odwołaną poprzedniczkę. Czego się możemy spodziewać latem? Kiedy odbędzie się GDC Summer 2020?
 
Największa konferencja twórców gier na świecie została jakiś czas temu odwołana, jednakże zdecydowano się zapowiedzieć wydarzenie mające je zastąpić w sierpniu tego roku.
 
Recenzja rodzimej przygodówki Mira, podróż po słowiańskich legendach
 
Na ten moment nie wiemy czego się możemy spodziewać, w związku z czym w chwili obecnej nie sposób określić jaką formę może mieć GDC Summer. Zapowiedziano, że impreza zostanie zlokalizowana w San Francisco w Moscone Center.
 
W chwili obecnej szanse, że całość zgromadzi wielu twórców w jednym miejscu jest w gruncie rzeczy niemożliwa, w związku z czym być może w Stanach pojawią się na przykład jedynie prelegenci.
 
Istnieje także spora szansa, że mimo wszystko wielu zdecyduje się na udział jedynie w formie śledzenia występów, starając się przynajmniej prześledzić o czym mówiono podczas wydarzenia.
 
Organizatorzy zapewniają, że będziemy mieli do czynienia z odpowiednią serią zabezpieczeń, które zapewnią wszystkim ochronę zdrowia oraz bezpieczeństwo od zagrożenia koronawirusem.
 
Poszukiwanie określonej formy będzie trwało, w związku z czym warto śledzić jak będą się kształtować się będą poszczególne decyzje, gdyż być może wiele z nich będzie obowiązywać także przy okazji innego typu wydarzeń czy imprez.
 
GDC Summer 2020 odbędzie się w terminie 4-6 sierpnia 2020 roku.

źródło: fot. Caspar Camille Rubin on Unsplash

Komentarze (0):
Reklama
Reklama