dodano: 2020-03-04 22:05:02

GDC 2020 zostało przesunięte, ponadto powstał fundusz wsparcia!

Autor: AnoX
17°
0
GDC 2020 zostało przesunięte, ponadto powstał fundusz wsparcia!
Konferencja Game Developers Conference 2020 (GDC 2020) została oficjalnie przesunięta i ma nowy okres, w międzyczasie powstał specjalny fundusz wsparcia.
 
W ciągu ostatnich dni wydarzenie doczekało się wielu zwrotów akcji oraz ogłoszeń, które trafiały w twórców, po czym zdecydowano się podjąć drastyczną decyzję. Jej efektem było przesunięcie imprezy na lato 2020 roku.
 
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, w związku z czym spodziewać się możemy większej ilości analiz wieści związanych z okresem chociażby targów E3 2020 oraz ogłoszeń, które tam mogą nastąpić.
 
Koronawirus okazał się zbyt mocnym graczem, aby ryzykować wielkie spotkanie oraz możliwość rozszerzenia się zasięgu oddziaływania wirusa.
 
W związku z wcześniejszymi wydarzeniami podjęto inicjatywę GDC Relief Fund, która stanowi fundusz wsparcia dla niezależnych studiów oraz twórców, którzy wykosztowali się na wyjazd i niestety nie trafili na miejsce.
 
 
W związku z czym wiele firm zdecydowało się wspólnie zapewnić środki, dzięki którym strata nie będzie aż tak bardzo odczuwalna. Wobec wydarzeń minionych tego typu akcja okazuje się tym bardziej cenna.
 
 

źródło: fot. Hello I

Tagi: GDC 2020, GDC 20,
Komentarze (0):
Reklama