dodano: 2021-06-10 23:00:01

Genshin Impact oraz Control, to tym razem darmowe gry od Epic Games Store

Genshin Impact oraz Control, to tym razem darmowe gry od Epic Games Store
12°
0

W tym tygodniu platforma Epic Games Store proponuje dwie darmowe gry. Są nimi Genshin Impact oraz Control. Poznaliśmy także gry dostępne za tydzień.

Poznaliśmy, tym razem dwie gry, które już możemy dodawać do swojej biblioteki na platformie Epic Games Store. Tym razem "tajemnicza gra" to aż dwa tytuły. Przez kolejny tydzień w darmowej wersji są dostępne Genshin Impact oraz Control. Przy okazji Epic Games Store, być może na razie rezygnuje z utajniania darmowych gier. Znika "tajemnicza gra", a pojawiają się tytuły podwójne, ale od razu nam znane.

Genshin Impact to gra przygodowa w stylu RPG, rozgrywająca się w otwartym świecie, stworzona oraz wydana przez studio miHoYo Limited, w której wyruszamy w podróż po Teyvat. Naszym celem jest odnalezienie rodzeństwa, które zaginęło. Będziemy szukać odpowiedzi u Siedmiu bogów, władających żywiołami. 

Przeczytaj również: Twórcy Control pracują nad tytułem exclusive dla PlayStation 5

Control to natomiast przygodowa gra akcji, stworzona przez studio Remedy Entertainment, zaś wydana dzięki 505 Games, w której przyjmując nadprzyrodzone umiejętności, musimy zapanować nad chaosem, wywołanym przez pozaziemskie siły. Celem jest odzyskanie tytułowej kontroli. 

Obydwie gry dodamy do swojej biblioteki od dziś, 10-17 czerwca, do godziny 17-tej. Wtedy to udostępnione zostaną dwie kolejne darmowe gry. Będą nimi platformowa strzelanka Hell is Other Demons oraz Overcooked! 2, symulacyjna gra o gotowaniu. Te będą dostępna za darmo od 17-24 czerwca, także do godziny 17-tej. 

Darmowe gry dostępne są w wersji na komputery osobiste PC. 

Odbierz darmowe gry na Epic Games Store


Komentarze (0):
Reklama
Reklama