dodano: 2020-03-10 07:10:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint dostarczy graczom większą immersje

Autor: AnoX
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint dostarczy graczom większą immersje
23°
0

Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint już za 2 tygodnie dostarczy graczom Ghost Experience, czyli specjalny tryb połączy większą immersje i powrót do korzeni.
 
Ubisoft zaprezentował materiał zapowiadający najnowszą aktualizację z trybem Ghost Experience, który z jednej strony stawia na większy realizm, a z drugiej przy okazji oferuje także powrót do korzeni serii.
 
Od tej pory będziemy mogli bawić się dalej tak samo (w ramach angielskiego Regular Experience) lub skorzystamy z trybu realistycznego, w którym sprzęt nie posiada statystyk, tak samo jak sprzęt, zdrowie odradza się w ograniczony sposób, dysponujemy maksymalnie 2 bandażami.
 
Ponadto spodziewać się możemy także realistycznego sprzętu do odblokowywania, skorzystamy z mniejszej ilości broni, zmiana magazynka kończy się utratą pozostałch naboi. Wytrzymałość oraz zdrowie są słabsze i lepiej musimy o nie dbać. Ponadto każdy strzał może się zakończuć kontuzją oraz raną.
 
Fani zainteresowani prywatną zabawą będą mogli skorzystać z z prywatnych trybów gdzie to my będziemy kształtowali zasady rozgrywki oraz czekających na nas wyzwań. Rzecz jasna nie zabraknie także okazji do współpracy z innymi graczami.
 
Aktualizacja trafi na serwery już 24 marca 2020 roku na wszystkich platformach.
 
 
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint zadebiutowało 4 października 2019 roku na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One oraz w chmurze Google StadiaNa komputerach grę można wypożyczyć również za sprawą Uplay+.
 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama