dodano: 2021-09-29 14:05:01
PCNSHPSXBOX

Ghostrunner i Chernobylite na konsolach, New World na komputerach, tak wczoraj sporo się działo!

Ghostrunner i Chernobylite na konsolach, New World na komputerach, tak wczoraj sporo się działo!
16°
0

Ghostrunner, Chernobylite oraz New World zaliczyły wczoraj swoje premiery, otwierając się na nowe grupy graczy czy całą społeczność.

W dniu wczorajszym odbyły się trzy premiery, które mogą Was potencjalnie zainteresować. Z resztą dwie z nich to polskie i w dodatku bardzo dobre pod względem przyjęcia premiery.

Oficjalnie na PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X zadebiutował Ghostrunner, czyli najnowsza gra One More Level, All in! Games oraz 505 Games. Dynamiczna gra o cyberninjy podbija właśnie najnowsze urządzenia, gdzie gracze mogą liczyć na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 120 klatkach na sekundę z HDR-em oraz ray tracingiem. W dodatku na urządzeniu Sony można liczyć także na pełne haptyczne wibracje.

 

Również polskie The Farm 51 wczoraj udostępniło Chernobylite w wersji konsolowej na obecną generację, zapewniając graczom niezwykłe połączenie gry survival, horroru oraz eRPGa, rozgrywającego się w autorskiej rzeczywistości naznaczonej katastrofą atomową w Czarnobylu.

Chernobylite jest jedną z najpopularniejszych gier niezależnych 2021 roku i czujemy się zaszczyceni, że mogliśmy pomóc The Farm 51 wprowadzić ten tytuł najpierw na PC, a później na konsole - powiedział Piotr Żygadło, CEO All in! Games. - Naturalnie nasza praca nad Chernobylite się nie kończy, ponieważ zależy nam na dalszym wspieraniu tytułu. Dlatego jest mi niezmiernie miło potwierdzić, że posiadacze Chernobylite w wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One otrzymają darmową, automatyczną aktualizację do wersji PlayStation 5 lub Xbox Series X|S. -

Współpraca z All in! Games zarówno nad PC-tową jak i konsolową premierą Chernobylite była przyjemnością. W związku z tym cieszymy się na jej kontynuację i wspólną pracę nad planowanymi dodatkami do gry - powiedział Wojciech Pazdur, szef dewelopmentu w The Farm 51. - Naszą społeczność na pewno ucieszy fakt, że pierwsze DLC pojawią się jeszcze w tym roku, z okazji Halloween oraz świąt Bożego Narodzenia. Rozbudują one grę o nowe misje, potwory i mapy warto więc śledzić kolejne informacje, którymi wkrótce będziemy się dzielić. -

 

 

Na rynku w dodatku zadebiutowało New World, nowa gra MMORPG mogąca wykorzystać pustą przestrzeń pozostawioną przez World of WarCraft, cierpiące ze względu na brak oryginalności oraz piętrzące się kłopoty twórców. Tym czasem Amazon Games wypuściło swój świeży i ciekawy projekt, mający potencjał na zapewnienie dobrej zabawy przez długi czas.

Ponad milion graczy już zagościło w Aeternum podczas naszych testów beta, a dziś z radością witamy w New World jeszcze więcej poszukiwaczy przygód – powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. - Epickie bitwy Nowego Świata, walka oparta na umiejętnościach graczy, piękna sceneria oraz rozbudowane rzemiosło i rozwój postaci sprawiają, że jest to gra, w której naprawdę można się zagubić. A ponieważ Aeternum to żywy świat, stworzony, by zmieniać się i ewoluować w czasie, dziś jest tylko początek – mamy w zanadrzu o wiele więcej dla graczy. -

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama