23°
0
dodano: 2020-09-09 22:45:02
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Ghostrunner cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a gra ma się doczekać ogłoszenia daty premiery na PAX Online!

Autor: AnoX
Ghostrunner cieszy się wielkim zainteresowaniem na Steam, a przecież tytuł wciąż nie ma daty premiery. Tę poznamy podczas PAX Online w przyszłym tygodniu?
 
One More Level, All in! Games oraz 505 Games wciąż nie podały dla wielu graczy najważniejszej informacji związanej z Ghostrunnerem, jednakże gra wciąż cieszy się wielkim zainteresowaniem, rywalizując ostro w rankingu tytułów najczęściej dodanych do Listy Życzeń na Steam.
 
Efektownie zapowiadająca się polska produkcja ma się pojawić 15 września 2020 roku na PAX Online, gdzie twórcy mają się podzielić nowymi informacjami związanymi z produkcją.
 
Pomimo braku daty, którą swoją drogą BYĆ MOŻE poznamy podczas imprezy, grze udało się wyprzedzić tak popularne propozycje jak chociażby Star Wars Squadrons czy też Mafia Definitive Edition.
 
Podczas wydarzenia mamy ujrzeć nowy fragment rozgrywki oraz kilka informacji, z którymi będzie się można zapoznać nawet już 12 września w sobotę! Na specjalnej stronie wystartuje szereg zagadek, których rozwiązanie zapewni nam dostęp do dotychczas nieopublikowanych treści.
 
Zapoznaj się także zLive Motion Games coraz bliżej NewConnect, gry Builders of China i Supermarket Manager radzą sobie coraz lepiej
 
- Widzimy, że nasza współpraca z globalnym współwydawcą, 505 Games, daje owoce i gra zyskuje na popularności. Oficjalny trailer oraz gameplay należały podczas gamescomu do tych z największą widownią, a tuż po tym evencie nasz współwydawca przeprowadził akcję promocyjną na platformie Steam. Były to główne czynniki, które pozwoliły awansować temu tytułowi na 13. miejsce na Liście Życzeń. W krótkim odstępie czasu Ghostrunner przeskoczył o kilka pozycji w tym rankingu i wierzymy, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa - ma potencjał, by awansować jeszcze wyżej. Niedawno rozpoczęliśmy zapisy na testy beta, uruchomiliśmy oddzielny serwer na Discordzie, a społeczność wokół tej gry cały czas rośnie. Wszystko to cieszy, tym bardziej, że kampania marketingowa ruszy na dobre dopiero po 15 września i PAX Online - powiedział Piotr Żygadło, CEO All in! Games, wydawca gry Ghostrunner od studia developerskiego One More Level.
 
- Konferencja gamingowa PAX Online, która zwykle odbywa się w formie tradycyjnej, została w tym roku z oczywistych względów przeniesiona do świata wirtualnego. Podczas tego eventu swój segment będzie miał Ghostrunner i 15 września uczestnicy będą mogli zobaczyć nowe materiały prezentujące grę. Tego dnia ujawnimy także kilka nowych, ciekawych informacji, na które z niecierpliwością czeka wielu graczy - stwierdził Piotr Żygadło.
 
Ghostrunner ma się ukazać w 2020 roku. Gra trafi na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.
 
 
One More Level S.A. jest notowane na parkiecie NewConnect. Wydawca gry, spółka All in! Games S.A. notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW).
 

źródło: Informacja prasowa

Tagi: Ghostrunner,
Komentarze (0):
Reklama
Reklama