dodano: 2021-05-17 20:00:01
PCNSH

Glyph, wymagająca gra platformowo-logiczna wykorzystująca różne rodzaje ruchu z kartą na Steam

Gra: Glyph
Glyph, wymagająca gra platformowo-logiczna wykorzystująca różne rodzaje ruchu z kartą na Steam
23°
0

Glyph, wymagająca gra platformowo-logiczna, stworzona i wydana przez Bolverk Games, wykorzystująca różne rodzaje ruchu z kartą na platformie Steam. 

Na brak platformowych gier logicznych stawiających graczom spore wyzwania, nie powinniśmy narzekać. Niebawem przyjdzie się chętnym graczom zmierzyć z wyzwaniem, które postawiło studio Bolverk Games, w grze platformowej i logicznej zarazem, w której dopatrzeć możemy się także wielu elementów przygodowych. Data premiery gry nie została jeszcze ogłoszona, ale niebawem ma pojawić się wersja demonstracyjna, dzięki której będzie można grę przetestować. 

Gra nosi tytuł Glyph i testować będzie nie tylko umiejętności zręcznościowe gracza, ale także i przede wszystkim zdolności logicznego myślenia. Wykorzysta na to przeróżne rodzaje ruchu, ale i różne tryby rozgrywki. Znajdziemy ich w grze aż siedem. Zabawa z grą pozwoli na powolne, relaksacyjne poruszanie się w przestworzach, ale i na walkę z czasem. 

Autorzy gry pomyśleli bowiem o dwóch sposobach na grę. Możemy przemierzać pustkowie, w jakich rozgrywa się ów tytuł, w trybie eksploracji, który pozwala swobodnie szybować, odkrywając przy tym wiele sekretów i tajemnic tego miejsca. Można także przyprawić siebie o szybsze bicie serca i przypływ adrenaliny w wyścigu z czasem, w trybie nazwanym Time Trial.  On pozwala na uplasowanie się w tabeli rankingowej i stałe poprawianie swoich efektów. 

Przeczytaj również: Way of Rhea, niezależna przygodowa gra platformowa, z trudnymi wyzwaniami umysłowymi

Na gracza czeka ponad 60 poziomów dostępnym we wspomnianym trybie eksploracji oraz ponad 30 niezwykle szybkich i ognistych. A wszystko wykonujemy jako tytułowy glyph, który budzi się na pustyni, które zrujnowane przez wielkie machiny, teraz jest tylko pozostałością, ruinami po umierającej cywilizacji. Razem z naszym latającym protagonistką, rozwikłamy tajemnicę upadku, jednocześnie odbudowując gigantyczną starożytną świątynię.

Premiera gry nie została jeszcze ogłoszona. Gra Glyph będzie dostępna na komputerach osobistych PC, na Steam, a także na Nintendo Switch.  

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama