dodano: 2021-10-21 12:05:01
PCPS4PS4 PRO

God of War w końcu wędruje na PC! PlayStation wypuściło oficjalny zwiastun

God of War w końcu wędruje na PC! PlayStation wypuściło oficjalny zwiastun
12°
0

God of War w końcu trafia na pecety, jest oficjalne ogłoszenie wraz z trailerem od PlayStation. Produkcja z 2018 roku to kolejny tytuł, który przestaje być grą w pełni ekskluzywną konsol PlayStation już od stycznia 2022 roku. Tytuł ma cieszyć graczy również dzięki rozdzielczości 4K i odblokowanym limitem klatek na sekundę.

Sony rezygnuje z kolejnego tytułu ekskluzywnego na konsolę PlayStation i tym razem jest to zdecydowanie wyczekiwany God of War. Tytuł miał swoją premierę w 2018 na konsolę PlayStation 4 i oczywiście był (i nadal jest) wielkim hitem. 

Naturalnie nie jest to pierwsza odsłona przygód Kratosa, seria sięga historią aż do 2005 roku, można spokojnie przyznać jej więc status kultowej.

W najnowszej produkcji Sony Interactive Entertainment zdecydowało się odejść od greckiego klimatu i przenieść naszego bohatera na północ Europy, gdzie zmęczonym niszczeniem Olimpu i walką z greckimi bogami Kratos zapuszcza brodę i zakłada rodzinę. Po śmierci matki swojego syna, Atreusa, musi on nie tylko stanąć w obliczu samotnego rodzicielstwa, ale także stawić czoła nordyckim bestiom przy próbie rozsypania prochów żony w odpowiednim dla tego miejscu. 

Zobacz także: Halloween w PlayStation Store w 2021 roku zaoferuje wielką dawkę emocji!

Sony dobrze wyczuło modę na bardziej "wikindzkie" klimaty i gra została fantastycznie przyjęta, ale tylko w elitarnych gronie graczy PS4 i PS4 Pro.

Teraz gracze pecetowi mogą powalczyć z nordyckimi bóstwami już od stycznia. Zanim to zrobią, mogą także podejrzeć, jak zapowiada się rozgrywka na specjalnie wypuszczonym przez PlayStation klipie. Z opisu produktu zapowiada się grafikę w rozdzielczości 4k i z odblokowanym limitem klatek na sekundę oraz wysoką rozdzielczość cieni.

God of War jest dostępne na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro, a już od 14 stycznia 2022 roku będziemy mogli cieszyć się grą na komputerach osobistych. Cena na Steam to 219 PLN.

W zapowiedzi jest również God of War Ragnarok.


Komentarze (0):
Reklama
Reklama