dodano: 2019-04-19 06:00:01
PCPS4PS4 PROXONEXONEX

Polskie God's Trigger z niezłymi, pierwszymi ocenami

Autor: AnoX
Polskie God's Trigger z niezłymi, pierwszymi ocenami
0

Polska gra God's Trigger doczekała się niezłych pierwszych ocen, które potwierdzają bardzo dobrą robotę studia One More Level, wydawanego przez Techland Publishing.
 
Rodzima gra akcji oficjalnie zameldowała się na rynku, zbierając sporo pozytywnych ocen i potwierdzając, że warto było czekać. Teoretycznie zgrana formuła została rozszerzona, dzięki czemu możemy spróbować się ze świeżymi pomysłami.
 
Rekrutacja do redakcji - Kwiecień 2019 roku
 
Średnia ocen na poziomie 81/100 (za opencritic) to rezultat niezły, choć nie można nie zauważyć, że początek 2019 roku zapewnił nam wiele hitów, zatem warto trzymać kciuki i się dołożyć do tego, aby także finansowo wszystko 
 
Pierwsze oceny God's Trigger (za opencritic):
 
  • 90/100 - Video Chums, Windows Central, GameSpew,
  • 85/100 - PlayStation Universe, GamingTrend,,
  • 80/100 - FingerGuns, Game Revolution, God is a Geek, GameSkinny, Just Push Start, The Games Machine,
  • 73/100 - Hobby Consolas,
  • 60/100 - Digital Chumps.
 
[Komentarz] Rodzima ekipa może się cieszyć z ciepłego przyjęcia, które może i póki co nie realizuje się bardzo wysoką średnią, ale trzeba oddać One More Level i Techland Publishing, że 2019 roku rozpoczął się mocno i dostarczył wszystkim niezłej konkurencji. 
 
 

Dzięki uprzejmości wydawcy wkrótce będziecie mogli przeczytać nasze pierwsze wrażenia, a następnie również recenzję God's Trigger. Także jeżeli się wciąż wahacie to zapraszamy do śledzenia naszej strony i wyczekiwania na wspomniane teksty.
  
God’s Trigger jest już dostępne cyfrowo na konsolach Xbox One, Xbox One X, PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro oraz na komputerach osobistych.
 

Komentarze (0):
Reklama