dodano: 2021-04-18 09:05:01

Godzilla Singular Point, zwiastun pierwszego z serii anime platformy Netflix. Premiera na Netflix przewidziana na czerwiec

Godzilla Singular Point, zwiastun pierwszego z serii anime platformy Netflix. Premiera na Netflix przewidziana na czerwiec
14°
0

Godzilla Singular Point, zwiastun pierwszego z serii anime, filmu animowanego platformy Netflix. Premiera na Netflix przewidziana została na czerwiec.

Filmów prosto z Japonii zwaną Godzillą jest naprawdę sporo. W światowych kinach swoje sukcesy świętuje Godzilla vs. Kong. Również na wielu platformach VOD ta wielka bestia ma swoje miejsce. Nie inaczej jest na Netflix, na którym znajdziemy całkiem sporo animacji, w których Godzilla gra główną rolę. 

Kolejną taką produkcją będzie Godzilla Singular Point, limitowany serial animowany prosto z Japonii, który zobaczymy na Netflix już w czerwcu, a który, jak zapowiada platforma, będzie pierwszą produkcją z większego cyklu. Produkcja jest określana jako serial łączący kilka gatunków. Znajdziemy tam fantasy, anime - akcję, sporo science-fiction, a nawet cyberpunk. Produkcja postara się także zagrać na naszych emocjach. 

Serial Godzilla Singular Point został wyreżyserowany przez Atsushi Takahashi i napisany przez Toh Enjoe, a swoją premierę premierę miał już 25 marca 2021 roku, na Netflix w Japonii oraz na innych japońskich kanałach. 

Przeczytaj również: Godzilla vs. Kong zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Znamy datę premiery widowiskowej produkcji, zarówno w kinach, jak i w HBO Max

Serial składający się z 13 odcinków to zupełnie nowa historia, budująca opowieść o Godzilli w zupełnie nowy sposób. W opisie czytamy, że opowieść nie będzie podobno do żadnej innej. A  skupiać się będzie na  młodych geniuszach, Mei Kamino, kobiecie naukowcu i Yun Arikawa, mężczyźnie inżynierze, którzy wraz ze swoimi towarzyszami podejmują się ryzykowanego zadania, bezprecedensowego zagrożenia, które może odmienić oblicze świata.

W obsadzie serialu: Misaki Kuno, Arisa Sakuraba, Yume Miyamoto, Shōya Ishige, Tarō Kikuch, Wataru Takagi, Rie Kugimiya, Yōhei Azakami, Jin Urayama i inni.

Premiera animacji na Netflix w czerwcu. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama