dodano: 2020-01-12 13:30:02

Startuje Google Play Indie Games Festival 2020 z finałem w Warszawie!

Autor: AnoX
Startuje Google Play Indie Games Festival 2020 z finałem w Warszawie!
20°
2

Google Play Indie Games Festival 2020 to inicjatywa giganta cyfrowego, który przygotował serię konkursów dla twórców niezależnych gier z trzech obszarów.
 
Wydarzenie odbywające się w  Europie, Japonii oraz Południowej Korei zwieńczony zostanie w tym roku w kwietniu w Polsce, gdzie będzie można poznać twórców, którzy poradzili sobie najlepiej ze stawianymi przed nimi wyzwaniami.
 
Wspomniany finał będzie otwarty także dla publiczności, a co za tym idzie będzie można w stolicy samodzielnie zapoznać się z prezentowanymi tytułami przy okazji mogąc spotkać się i porozmawiać z ich twórcami. Nie zabraknie wyróżnienia od publiczności, zatem samum będzie można poczuć się przez chwilę jak juror.
 
Google Play Indie Games Festival to inicjatywa stawiająca na trzy konkursy podczas których wytypowane zostanie 20 najlepszych uczestników, spośród nich wytypowana zostanie 10. z najlepszymi grami najlepszych zdaniem uczestników, ekspertów i zespołu Google Play. Na koniec poznamy najlepsze 3 projekty, które zostaną zwycięskie za co odpowiadać będzie jury.
 
Najlepsi z najlepszych otrzymają możliwość skorzystania z kampanii marketingowych, promocji ich aplikacji w Google Play oraz za pośrednictwem innych kanałów. Ponadto zagwarantowany jest także najnowszy sprzęt, za sprawą którego praca nad aktualnymi i przyszłymi produktami przebiegnie jeszcze szybciej i wygodniej.
 
Zgłaszać się można do 2 marca 2020 roku zupełnie za darmo.
 
Finał Google Play Indie Games Festival 2020 odbędzie się 25 kwietnia 2020 roku w Warszawie.
 
Więcej informacji
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (2):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:38:35

Jakoś nie przekonuje mnie taka koncepcja i nie wroze swietlanej przyszlosci przed nia.

avatar redaktor
dodano: 2020-01-12 14:04:49

Pojechałbym :)

Reklama
Reklama