dodano: 2020-09-26 20:00:01
PC

Gordian Rooms: A curoius heritage, przygodowa gra logiczna autorstwa Crimsonite Games zadebiutowała na platformie Steam

Autor: agusia16
Gordian Rooms: A curoius heritage, przygodowa gra logiczna autorstwa Crimsonite Games zadebiutowała na platformie Steam
11°
0

Gordian Rooms: A curoius heritage, przygodowa gra logiczna autorstwa Crimsonite Games zadebiutowała na platformie Steam. Zmierz się z wieloma zagadkami.
 
Kolejna przygodowa gra logiczna miała swój debiut na platformie Steam. Tym razem jest to pełna zagadek przygodówka stworzona przez studio Crimsonite Games. Gracze będą eksplorować, będą mierzyć się z tajemnicą i rozwiąże mnóstwo zagadek w klasycznym point and clicku o tytule: Gordian Rooms: A curoius heritage.
 
Przeczytaj także: TOHU, przeurocza przygodowa gra logiczna zaprezentowana na nowym zwiastunie. Tym razem przedstawia fragment rozgrywki
 
Gordian Rooms: A curious heritage to opowieść o bohaterze, który pewnego dnia otrzymał bardzo tajemniczy list. Jego wujek przedstawił w nim swoją prośbę o rozwiązanie jego ostatniej zagadki. Nagrodą ma być przejęcie jego spuścizny, jego bogatego, niepodważanego dziedzictwa.  
 
Zadanie nie będzie proste, bowiem wujek pozostawił wiele zagadek, w których nasz bohater wykorzysta swoje umiejętności w zakresie dedukcji, zdolności łączenia faktów, przedmiotów i wskazówek. Będzie także musiał skupić się na zdolności obserwacji, by pokonać przeróżne wyzwania, jakie postawił mu wujek, a tym samym gra.
 
Podczas gdy ty rozwalasz swój mózg na puzzlach i zagadkach, nie zapomnij rozejrzeć się wokół siebie, nie wszystko jest tak proste, jak się wydaje!
 
Gra dostępna w dystrybucji cyfrowej na Steam, w wersji na PC. 
 
Karta gry na Steam
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Komentarze (0):
Reklama
Reklama