dodano: 2022-05-07 08:00:02

Gra o tron: Ród smoka, pierwszy spin-off serialowego hitu HBO zyskał oficjalny zwiastun od HBO Max

aktualności newsy filmowe Gra o tron: Ród smoka, pierwszy spin-off serialowego hitu HBO zyskał oficjalny zwiastun od HBO Max
Gra o tron: Ród smoka, pierwszy spin-off serialowego hitu HBO zyskał oficjalny zwiastun od HBO Max
23°
0

Gra o tron: Ród smoka, pierwszy spin-off serialowego hitu HBO zyskał oficjalny zwiastun, jaki pokazała właśnie platforma HBO Max. Premiera w sierpniu.

Jak wiemy na sierpień tego roku planowana jest premiera wyczekiwanego przez wielu spin-offu serialu HBO, Gra o Tron. Serialowy prequel nosi tytuł Ród smoka i jakiś czas temu poznaliśmy jego datę premiery. Tym razem HBO Max dzieli się jego oficjalnym zwiastunem.

Zapoznaj się także z: Na PlayStation Store trwa oferta weekendowa w maju 2022! Co ciekawego gracze mogą pozyskać podczas trwającej promocji?

O czym jest Gra o tron: Ród smoka?

Gra o tron: Ród smoka to pierwszy z zapowiedzianych spin-offów, prequel serii, niezwykle popularnej serialowej produkcji bazującej na serii powieści R.R. Martina Gra o tron. Przy tworzeniu tej odsłony opowieści, przenoszącej nas w przeszłość, brał udział sam pisarz.

A opowieść, o której mieliśmy okazję już Wam wspominać, przenosi nas w przeszłość, wiele lat przed wydarzeniami znanymi z serialu Gra o tron, w której poznajemy historię wojny domowej, zwanej Tańcem Smoków, która to bratobójcza walka doprowadziła do całkowitego upadku i zniszczenia. Poznamy losy króla Viserysa I Targaryena, który wbrew prawu mianował na tron swoją córkę Rhaenyrę. Jego śmierć doprowadziła do bratobójczej walki o tron. Wdowa po zmarłym królu posadziła na tronie swego syna Aegona.

Obsada Gra o tron: Ród smoka

W obsadzie znaleźli się: Paddy Considine (Lato miłości, Ostatnie wejście) jako król Viserys I Targaryen, Emma D'Arcy (Niepokorna miss, Wanderlust) jako księżniczka Rhaenyra Targaryen, Matt Smith (The Crown, Doktor Who) jako książę Daemon Targaryen, Rhys Ifans (Niesamowity Spider-Man, Notting Hill) jako Otto Hightower, Olivia Cooke (Bates Motel, Sound of Metal) jako Alicent Hightower, Steve Toussaint (Sędzia Dredd, Książę Persji: Piaski czasu) jako Corlys Velaryon.

W pozostałych rolach: David Horovitch, Bill Paterson, Matthew Needham, Graham McTavish, Gavin Spokes,  Jefferson Hall, Ryan Corr.

Zapoznaj się również z: Na PlayStation Store trwa oferta weekendowa w maju 2022! Co ciekawego gracze mogą pozyskać podczas trwającej promocji?

Twórcami serialu są sam pisarz George R.R. Martin, a także Ryan Condal i Miguel Sapochnik.

Odcinki Gra o tron: Ród smoka

Serial Ród smoka swoją premierą w pierwszym sezonie będzie miał już w te wakacje. Będziemy mogli zatopić się w opowieść, która w pierwszej serii ma liczyć sobie odcinków dziesięć. 

Sezony Gra o tron: Ród smoka

Nie wiemy, a przynajmniej nie mamy potwierdzenia by serial Gra o Tron: Ród smoka miał się pojawić w kolejnym sezonie. Jeśli tylko taka informacje ze strony HBO Max się pojawi, nie omieszkamy o tym poinformować. 

Uniwersum Gry o tron będzie natomiast powiększane o kolejne spin -offy. Jednym z nim będzie opisywany już przez nas serial Dunk & Egg.

Kiedy zadebiutuje Gra o tron: Ród smoka?

Premiera serialu Gra o Tron: Ród smoka przewidziana jest na 22 sierpnia 2022 roku. 

Zwiastun Gra o tron: Ród smoka

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Tagi: HBO Max, serial,
Komentarze (0):
Reklama