dodano: 2019-02-12 12:05:01
PCNSHPS4PS4 PROPS5

Gracz Apex Legends otrzymał wspaniały prezent

Gracz Apex Legends otrzymał wspaniały prezent
16°
1

Apex Legends święci triumfy i coraz więcej graczy zostaje wręcz wessanych do wirtualnego świata. Jeden z graczy otrzymał niespodziewany prezent.
 
Pewnego dnia, po zakończeniu jednej z rozgrywek, na koncie gracza przybyło ponad 125 mln Apex Coins (waluta wewnątrz gry). Mając na uwadze, że pakiet, który zawiera 19 tys. monet i 1500 bonusu kosztuje w granicach 99,99 dolara to w przeliczeniu gracz zyskał około 1,1 mln dolarów. Niestety nie wiadomo czy to jeden z graczy pomyłkowo wysłał tyle waluty czy jest to po prostu błąd w programie. Jednak bardziej rzeczywiste wytłumaczenie to, że jest to jeden z bugów.
 
Gracz oczywiście pochwalił się tym prezentem w serwisie Reddit. Pojawiły się komentarze, że lepiej mógł się tym nie chwalić i po prostu nie przyznawać, a tylko korzystać z bonusowej waluty. Studio Respawn jednak też odpisało na post zaznaczając, że niestety widzi takie działania i nie ważne, że ktoś o tym wspomni czy nie.
 
Pojawiały się także głosy, że jest to tez zwykły fake, a zrzut ekranu jest przerobiony w programie graficznym.Być może wkrótce autorzy gry zareagują i gracz pozbędzie się wirtualnej mamony z konta.
 
Apex Legends już w ciągu kilku pierwszych dni od premiery przyciągnął ponad 10 mln graczy z całego świata, a liczba ta nadal nie zwalnia. 
 

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2019-02-18 13:16:55

Jakoś nie przypadają mi do gustu tego typu produkcje. Wiadomo, że innym może tak ;)

Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80