dodano: 2020-09-26 18:00:01

Growe produkcje od KONAMI wracają na platformę GOG.com. Gry z serii Metal Gear oraz Konami Collector's Series: Castelvania& Contra

Autor: agusia16
Growe produkcje od KONAMI wracają na platformę GOG.com. Gry z serii Metal Gear oraz Konami Collector's Series: Castelvania& Contra
18°
0

Gry od KONAMI wracają na GOG.com. Zagracie w kultowe growe tytuły na współczesnych komputerach. Trzy gry z serii Metal Gear, Konami Collector's Series: Castlevania & Contra. 
 
Fani kultowych gier od KONANI oraz retro pikseli mogą zacierać ręce. Na GOG.com wróciły trzy growe tytułu z serii Metal Gear oraz retro pikselowe klasyki Konami Collector's Series: Castlevania & Contra
 
Przeczytaj także: Współpraca Sony i Konami jeszcze mocniejsza? Podobno powstaje remake Metal Gear Solid zmierzający na PlayStation 5!
 
Na GOG-a trafiły właśnie trzy kultowe gry z serii Metal Gear, które dostępne są teraz na współczesne komputery. Swoją premierę mają także zaliczyły dziś pięć 8-bitowych klasyków. 
 
Teraz możecie nabyć i zagrać na swoim komputerze w Metal Gear z 1987 roku, grę, która jest traktowana jako pierwszy tytuł skradankowy w historii, tytuł kultowy, obowiązkowy dla każdego, kto chce poznać początki i korzenie serii.
 
Jest też KONAMI z 1998 roku – Metal Gear Solid, gra która zredefiniowała gatunek skradanek. W grze przejmujemy kontrolę nad Solid Snake i ruszamy na misję zinfiltrowania kompleksu zajmującego się produkcją broni nuklearnych. Naszym celem jest powstrzymania terrorystycznego zagrożenia ze strony FOXHOUND. 
 
Nie należy zapomnieć także o Metal Gear Solid 2: Substance, które oczywiście zostało dopasowane do współczesnych komputerów, w wersji rozszerzonej - Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. Tym razem dołączamy do Snake'a i Raidena w ich misji powstrzymania organizacji terrorystycznej „Sons of Liberty", przed nuklearnym kataklizmem. Gry znajdziecie tutaj.
 
Ucieszą się fani retro rozrywki, ponieważ na GOG-a trafiły: Konami Collector's Series: Castlevania & Contra, czyli początek dwóch kultowych serii. W pakiecie znajdziecie 5 gier z 8-bitowej ery: Castlevania, Castlevania II: Simon's Quest, Castlevania III: Dracula's Curse, Contra i Super C. Zajrzycie tu.
 
Czas odwiedzić GOG.com i dołączyć do bohaterów klasyków, w odnowionej, dostosowanej do współczesnych komputerowych sprzętów. 
 
Strona GOG.com
 
 
 
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama