dodano: 2021-06-25 09:10:01

Halloween Kils, czyli Halloween zabija, sequel kultowego horroru, na nowym filmowym zwiastunie

Halloween Kils, czyli Halloween zabija, sequel kultowego horroru,  na nowym filmowym zwiastunie
15°
0

Halloween Kils, czyli Halloween zabija, sequel kultowego horroru w reżyserii Johna Carprentera zaprezentowany na nowym krwawym filmowym zwiastunie.

Kontynuacja mrocznego filmu rozgrywającego się w noc Halloween, o takim samym tytule, kultowej już produkcji grozy Johna Carprentera z roku 1978, mającej na swoim koncie ponad czterdzieści lat, o tytule Halloween Kils, czyli Halloween zabija, została zaprezentowana na nowym, bardzo krwawym, morderczym zwiastunie. 

O sequelu Halloween, mieliśmy okazję już wspominać. Film będący kolejna produkcją z serii slasherów, która rozbudowana była w roku 2018 o kolejny film, którego fabuła rozrywała się wiele lat później, od filmowego oryginału. Popularność produkcji zachęciła twórców do kontynuacji opowieści, którą poznamy już w październiku tego roku, w filmie Halloween zabija. Pojawi się także kolejna część o tytule Halloween Ends, której dokładnej daty, jeszcze nie znamy. Wiemy tylko, że ma pojawił się w roku 2022. 

Historia, którą będziemy śledzić w Halloween zabija, a której fragment pokazany jest na nowym zwiastunie, rozpoczyna się tam, gdzie kończy się film z roku 2018. Psychopatyczny halloweenowy morderca o nazwisku Michael Myers, z twarzą osłoniętą maską, wyszedł cało z pożaru, który miał go zniszczyć raz na zawsze. Wepchnięty tam przez Laurę, jej córkę i wnuczkę, poprzysięga zemstę, które jest niezwykle brutalna i krwawa (podobnie jak zwiastun). Dokonując brutalnych morderstw, próbuje dotrzeć do kobiet, ale te, wraz z mieszkańcami miasteczka nie zamierzają czekać bezczynnie, a wręcz przeciwnie. Postanawiają walczyć i zgładzić mordercę. 

Przeczytaj również: Halloween Kills, jest zwiastun kolejnej części morderczego horroru. Michael Mayers po latach powraca i chce zemsty

Halloween zabija to horror w reżyserii Davida Gordona Greena, mającego na swoim koncie filmy: Joe, Droga przez Teksas czy Dziewczyna z krwi i kości, według scenariusza Davida Gordona Greena, Danny'ego McBride'a i Scotta Teemsa.

W obsadzie sequela znaleźli się: Jamie Lee Curtis, znana z serii Halloween, a także filmu Na noże czy Prawdziwe kłamstwa, Judy Greer (Spadkobiercy, Dziś 13, jutro 30, Osada), Andi Matichak (Halloween, Miles).

W pozostałych rolach: Charles Cyphers, Kyle Richards, Nancy Stephens, Robert Longstreet oraz Anthony Michael Hall.

Premiera filmu 15 października 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje