dodano: 2020-10-26 20:05:01

Halloween zawitał na GOG.com, a wraz z nim wielka wyprzedaż gier, kolekcje strachy na lachy, RPG z dreszczykiem i wiele innych

Halloween zawitał na GOG.com, a wraz z nim wielka wyprzedaż gier, kolekcje strachy na lachy, RPG z dreszczykiem i wiele innych
17°
0

Halloween zawitał na GOG.com, a wraz z nim wielka wyprzedaż gier, kolekcje strachy na lachy, RPG z dreszczykiem, upiorne gry niezależne i wiele innych. 
 
Na rodzimy GOG.com ruszyła właśnie nowa growa wyprzedaż. Tym razem z okazji zbliżającego się Halloween, w której znajdziemy ponad 850 gier w cenach obniżonych nawet o 90% a także nowości, growe premiery, kolekcje i rekomendacje pracowników GOG-a. 
 
Przeczytaj również: Horror w nawiedzonym hotelu, Maid of Sker, data premiery i zwiastun
 
Zaczniemy od istoty Halloween Sale czyli growych wyprzedaży, w których ceny gier obniżona nawet o 90%. Tu na naszą uwagę zasługuje między innymi  nagradzane RPG zatytułowane The Outer Worlds (-50%). Do tego zacnego grona dołączają także: Control Ultimate Edition (-30%) i Dying Light: The Following – Enhanced Edition (-70%), a także: Darkwood (-66%), Bloodstained: Ritual of the Night (-40%), i Phantasmagoria (-35%).
 
W obniżonej cenie znajdziecie także strzelanki, takie jak Painkiller Black edition (-80%) i Serious Sam 4 (-15%), a także nagradzane Blasphemous (-50%) i Warhammer: Chaosbane (-65%). Pojawiły się także gry przygodowe, jak The Coma 2: Vicious Sisters (-40%) i Vampire: The Masquerade – Coteries of New York (-50%). Zainteresować Was może także A Plague Tale: Innocence (-66%), Carrion (-25%) i Metro Exodus – Gold Edition (-66%).
 
Halloweenowa wyprzedaż na GOG-u to nie tylko znane tytuły, ale i nowości, tym razem, zgodnie z Halloween określane jako przerażające nowości.
 
Znajdziemy w nich wiele ciekawych gier, takich jak niezależna gra przygodowa  Creepy Tale (-15%) przygodowa utrzymana w konwencji horroru baśń w klimacie opowieści braci Grimm. Jest także Infliction: Extended Cut (-40%), gra, która zabiera nas do zniszczonego domu, Maid of Sker (-20%) rozgrywająca się w położonym na uboczu, makabrycznym hotelu a także Othercide (-30%), pozwalająca poprowadzenia własnej armii do bitwy z siłami zła. Na koniec przygodowego cyklu nowości GOG.com poleca także Song of Horror Complete Edition (-40%), grę, w której przyjdzie nam zmierzyć się z tajemniczym, zabójczym bytem. 
 
Ciekawym pomysłem są rekomendacje pracowników GOG-a, w których znajdziemy:
 
  • Kolekcję Strachy na lachy, z zestawem strasznych tytułów grozy; 
  • Kolekcję Odrobina przyjemności, gry urocze i zabawne;
  • Upiornie niezależna kolekcja czyli kilka świetnych gier od mniejszych studiów;
  • Kolekcja RPG z dreszczykiem, najlepsze gry RPG;
  • Kolekcja z najlepszymi ofertami na Halloween Sale, czyli gry w przeraźliwie niskimi cenami. 
 
Halloween Sale czyli halloweenowa wyprzedaż na GOG.com potrwa do 2 listopada o godzinie 16:00. 
 
Odwiedź stronę GOG.com

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama