dodano: 2018-10-19 22:05:03
PC

Halls of Horror odnosi sukces na platformie Mixer!

Autor: AnoX
28°
1
Halls of Horror odnosi sukces na platformie Mixer!
Halls of Horror od iFun4all od pierwszego dnia odnosi sukces w kwestii popularności, jednocześnie zarabiając już na sienie i studio. Co udało się pokonać?
 
Polska produkcja znajduje się na wysokich miejscach wśród najbardziej popularności na platformie Mixer, spędzając czas także na pozycjach w TOP3. Deweloperzy od ostatniej niedzieli "pokonali" na platformie Microsoftu takie hity jak Call of Duty, Minecraft, Fortnite czy Forza Horizon.
 
W jednym momencie udało się uzyskać zainteresowanie aż 8 tysięcy graczy, a wysoka średnia i rosnąca liczba followersów jedynie potwierdzają sukces studia z Krakowa. 
 
Przyznaję, że nie spodziewaliśmy się aż takiej popularności. Dostępne statystyki i duża liczba pozytywnych komentarzy na czacie gry, potwierdzają, że stworzyliśmy na zlecenie Microsoftu bardzo dobry produktkomentuje Michał Mielcarek, prezes iFun4All.
 
 – Za wcześnie by mówić o wynikach. Mogę tylko powiedzieć, że zarabiamy od pierwszej wpłaty, z których znacząca większość trafia do iFun4All - podkreśla Michał Mielcarek
 
Halls of Horrors będzie mieć premierę 15 października 2018 roku na platformie Mixer.
 
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
avatar TOM3K
dodano: 2018-12-07 16:12:44

Nierozumiem popularnosci tego tytulu jesli faktycznie jest taka duza. To jakas przesada i slabe to w pień :/

Reklama