dodano: 2020-08-07 23:15:01
ANDIOSPC

Hearthstone dziś rusza do szkoły za sprawą dodatku Scholomancjum! Czas na nową porcję kart, Eurpcję magii oraz karty dwuklasowe!

Autor: AnoX
Hearthstone dziś rusza do szkoły za sprawą dodatku Scholomancjum! Czas na nową porcję kart, Eurpcję magii oraz karty dwuklasowe!
20°
0

Hearthstone Scholomancjum zagościł na rynku, dzięki czemu gracze mogą zapoznać się nie tylko z serią zupełnie nowych kart! Co na nas jeszcze czeka?
 
W dniu dzisiejszym Blizzard wypuścił pierwsze atrakcje w ramach dodatku Schoomancjum, który rozszerza Heathstone o kolejną dawkę wyjątkowych atrakcji z pogranicza magii oraz szkoły.
 
Przeczytaj takżeRed Wings Aces of the Sky z sesją cosplay z Adrianną Schneider oraz zupełnie nową aktualizacją na Nintendo Switch i sporą zniżką!
 
Tradycyjnie po raz kolejny możemy się zapoznać ze 135 kartami, nowymi mechanikami oraz kombinacjami za sprawą których będziemy mogli delektować się szerszym zasobem strategicznych zagrań.
 
Sporą nowinko jest 40 kart dwuklasowych, które będziemy mogli wykorzystać dla więcej niż jednej klasy postaci, składających się na 10 kombinacji pomiędzy znanymi nam schematami działania.
 
Erupcja magii to nowe słowo kluczowe za sprawą którego będziemy w stanie uzyskać jednorazowy efekt następnie po tym jak rzucimy zaklęcie. Ponadto liczyć możemy na karty studiów, dzięki którym odkryjemy kolejne karty, zmniejszając koszt w przypadku tego samego typu.
 
Gdy w zeszłym miesiącu ujawniliśmy nowe rozszerzenie, okazało się, że jego fantastyczny motyw przewodni oraz nowe mechaniki przypadły do gustu milionom graczy Hearthstone na całym świecie – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - Cieszymy się, że Scholomancjum wreszcie otwiera przed graczami swoje wrota i oddaje im do dyspozycji wyjątkową magię. -
 
Hearthstone Scholomancjum jest już dostępny w Hearthstone na komputerach osobistych oraz urządzeniach mobilnych z iOS oraz Androidem.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama