dodano: 2019-07-03 19:45:05
PC

Hearthstone Liga Z.Ł.A. z rozszerzeniem Wybawcy Uldum!

Autor: AnoX
Hearthstone Liga Z.Ł.A. z rozszerzeniem Wybawcy Uldum!
20°
0

Hearthstone Liga Z.Ł.A doczekało się ogłoszenia oraz zaprezentowania dodatku Wybawcy Uldum, który wniesie do rozgrywki sporo świeżości oraz zmian w formule.
 
Blizzard Entertainment ogłosiło dzisiaj, że ma w planach wypuszczenie zupełnie nowego rozszerzenia do Hearthstone znanego jako Wybawcy Uldum™, które trafi do graczy już 6 sierpnia 2019 roku. To właśnie wtedy do gry na dobre trafił zupełnie nowa zawartość związana między innymi także z Ligą Z.Ł.A., która przecież niedawno odbywała Dalarańską robotę. 
 
Pustynie Uldum już czekają na śmiałków wyciągających już swoje rączki po nowe 135 kart oraz sporej dawki zmian i nowości. Te będziemy mogli sprawdzić za sprawą Ligi Odkrywców, która powraca i staje się bohaterami ratującymi całe Azeroth.
 
Ancestors Legacy w okolicach połowy sierpnia na konsoli Xbox One!
 
Odrodzenie, Zadania oraz wiele wiele więcej czeka już na graczy, którzy mogą zapoznać się z nowymi pomysłami na zmianę formuły oraz na zaskoczenie formuły.
 
Tradycyjnie zakupić będzie można wcześniej specjalny zestaw zawierających 50 pakietów kart ze złotą kartą oraz rewers (49,99 EUR), do tego chodzi także Megazestaw z 80 pakietami i nowym druidem  – Elizę Astrowidzącą (79,99 EUR).
  
- Doskonalimy mechanikę gry i eksplorujemy nowe pomysły, które wprowadzą do Hearthstone jeszcze więcej głębi i możliwości strategicznego podejmowania decyzji; w ten sposób kontynuujemy w Wybawcach Uldum wysiłki rozpoczęte podczas prac nad Wyjściem z Cienia – powiedział J. Allen Brack, prezes Blizzard Entertainment. - Nowe karty, a także powrót uwielbianych bohaterów z Ligi Odkrywców uczynią bieżący rok najbardziej ekscytującym i wypełnionym rywalizacją okresem w historii gry. -
 
Hearthstone Liga Z.Ł.A Wybawcy Uldum ma mieć premierę 6 sierpnia 2019 roku.
 
Więcej informacji
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Komentarze (0):
Reklama
Reklama