dodano: 2019-06-25 06:00:04
PCPS4PS4 PRO

Heavy Rain oficjalnie zagościło na Epic Games Store na PC

Autor: AnoX
Heavy Rain oficjalnie zagościło na Epic Games Store na PC
21°
0

Heavy Rain od Quantic Dream wczoraj oficjalnie zagościło na komputerach osobistych na platformie Epic Games Store. Co zaoferuje nam to wydanie hitu sprzed lat?
 
Francuskie studio Quantic Dream po rozstaniu się z Sony zdecydowało się pójść swoją drogą, dzięki czemu od wczoraj możemy sprawdzić pierwszą tak bardzo popularną i docenioną pozycję jak legendarne już Heavy Rain.
 
Dostępna na Epic Games Store produkcja została mocno dostosowana do charakterystyki komputerów osobistych, dzięki czemu będziemy mogli jeszcze wygodniej i przyjemniej zapolować na zabójcę Origami.
 
She Sees Red, interaktywny thriller na żywo zadebiutuje na Steam
 
Opowieść poznamy z perspektywy czterech bohaterów, którzy będą się starali rozwikłać tajemnicę oraz złapać człowieka, który kroczy po kolejne i kolejne osoby.  
 
Za 69 złotych możemy zakupić grę posiadającą wsparcie dla wysokiej rozdzielczości 4K w sporej płynności 60 klatek na sekundę. Jeżeli na papierze to Was nie przekonuje to powinniście się skierować ku dostępnej za darmo wersji demonstracyjnej.
 
Na platformie należącej do Epic Games znajdziemy wkrótce także kolejne propozycje w postaci Beyond: Dwie Dusze oraz ostatnie Detroit: Become Human, prezentujące odmienne style i lekko zmodyfikowane podejście.
 
Recenzja Detroit: Become Human
 
- Heavy Rain zawsze był dla mnie szczególnym projektem. To był pierwszy raz, kiedy pisałem o swoich osobistych doświadczeniach jako ojciec, pierwszy raz stworzyłem grę opartą na czymś, czego doświadczyłem w prawdziwym życiu. Po latach miliony ludzi na całym świecie podzieliły moje emocje, kiedy straciłem syna w centrum handlowym, i odpowiedziały na to proste, ale głębokie pytanie: jak bardzo jesteś gotowy poświećić się dla kogoś, kogo kochasz - powiedział David Cage, dyrektor generalny Quantic Dream i dyrektor Heavy Rain. - Dziś cieszymy się, że możemy udostępnić tę grę wszystkim graczom, którzy odkryją przeplatające się historie ojca szukającego swojego syna, Ethana Marsa, agenta FBI Normana Jaydena, dziennikarki Madison Page i prywatnego detektywa Scotta Shelby'ego.-

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama