dodano: 2019-09-11 22:05:07
PCNSHPS4PS4 PROXBOX

Help Will Come Tomorrow przeniesie nas w czasie, do Rosji Carów

Autor: agusia16
Help Will Come Tomorrow przeniesie nas w czasie, do Rosji Carów
12°
0

Imperium rosyjskie targane wewnętrzną wojną i konfliktem z cesarstwem niemieckim na froncie wschodnim, to tło wydarzeń w przygodowo - symulacyjnym Help Will Come Tomorrow. 
 
Przygodówka symulacyjna Help Will Come Tomorrow, autorstwa studia Arclight Creations, wydana przez Klabater, określana przez polskiego wydawce jako "duchowego następcę" We. The Revolution, zabierze graczy w podróż w czasie, do pełnej tragicznych wydarzeń rzeczywistości roku 1917, do Rosji smaganej wojną domową i konfliktem z cesarstwem niemieckim na froncie wschodnim. Abdykacja Cara, Mikołaja II pozostawia kraj w chaosie i niepewności.
 
We. The Revolution - recenzja
 
Na tle dramatycznych, historycznych wydarzeń rozgrywa się  tragedia garstki pasażerów kolei transsyberyjskiej, którzy w skutek ataku terrorystycznego znaleźli się w srogim, syberyjskim klimacie, w środku zimy. Muszą przetrwać, zanim znajdzie się ktoś, kto będzie mógł im pomóc. Muszą zatem poradzić sobie nie tylko z ostrym, nie znającym litości mrozem, ale i z własną psychiką oraz niesprawiedliwością ludzką, w której na pian pierwszy wybija się nierówność klasowa i społeczna. Będą musieli nauczyć się współpracować żeby przetrwać, nawet gdyby mieli działać wbrew prawu i społecznym zasadom i samym sobie.  
 
Help Will Come Tomorrow, to podobnie jak We. The Revolution opowieść skupiająca się na elementach historycznych, w której przyjdzie pokierować aż dziewięcioma postaciami. Każda z nich pochodzi z zupełnie innych klasy społecznych. Help Will Come Tomorrow, mimo tego, że dotyczy zupełnie innego czasu i innego miejsca na ziemi, ponownie skupia się na elementach symulacyjnych i ponurej i poruszającej opowieści.
 
Gracz podejmować będzie w niej działania, które pozwolą mu przetrwać. Musi skupić się na zaspokajaniu podstawowych potrzeb, gromadzenie zasobów, rozbudowie obozu i przede wszystkim na dbaniu o bezpieczeństwo. To jednak nie wszystko. By przeżyć w trudnej rzeczywistości i w surowym klimacie, będzie musiał zbudować relacje między bohaterami, poradzić sobie z konfliktami, dbać o moralność w grupie. To do grającego należy decyzja czy wybierze działanie samemu, czy też zdecyduje się na współpracę, bo ta pozwoli mi wygrać i przeżyć. 
 
Help Will Come Tomorrow zadebiutuje w wersji na PC - Steam oraz PlayStation 4, Pro, Xbox One i Nintendo Switch wiosną 2020 roku. 
 
Karta gry na Steam

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8
9

Komentarze (0):
Reklama
Reklama