dodano: 2020-02-21 06:15:01
PCPS4PS4 PRO

Hideo Kojima w stylu 1917 zapowiada dodatek do Death Stranding!

Autor: AnoX
Hideo Kojima w stylu 1917 zapowiada dodatek do Death Stranding!
52°
0

Death Stranding obroniło się w zeszłym roku, tymczasem Hideo Kojima w stylu zwiastunów filmu 1917 zapowiedział... dodatek do swojej gry. Co nas czeka?
 
Twarz studia Kojima Productions umieścił na koncie na Twitterze zajawkę dodatku do Death Stranding, który zabierze nas do wydarzeń odwołujących się do okresu pierwszej lub drugiej wojny światowej.
 
Materiał wykonany został w na wzór promocyjnych zwiastunów filmu 1917, zatem domniemywać można, że mowa jest tutaj jednak okresie, nazywanym wtedy Wielką Wojną. Wideo oczywiście ściśle powiązane jest z rozgrywką, która się nieco zmieni.
 
Co sprawdzić przed premierą Diablo IV? Kilka podobnych propozycji
 
Tym razem możemy się spodziewać więcej akcji, nie zabraknie także wydarzeń, w których konieczne będzie posługiwanie się karabinem oraz przemykanie w długich korytarzach okopów.
 
Końcówka mówi nam o tym, że całość pojawi się w 2020 roku, jednakże są to póki co jedyne pewne informacje. Niemniej raczej mowa będzie o końcówce pierwszej połowy lub na początku drugiej.
 
Postawienie na więcej akcji bez wątpienia ucieszy grupę graczy, którzy stwierdzili że chcieli mimo wszystko czegoś innego. W tym wypadku akcenty chyba położone zostały w nieco inne miejsce.
 
[Komentarz redaktora] To dość interesujący sposób na przyciągnięcie uwagi graczy oraz widzów filmu, którzy być może zechcą poznać kolejną podobną propozycję, osadzoną jednak w nieco innym medium.
 
Death Stranding ukazało się 8 listopada 2019 roku na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. 
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama