dodano: 2021-01-14 08:45:01

Hill House Comics, komiks grozy Joego Hilla już w styczniu w sprzedaży, za sprawą Wydawnictwa Egmont. Groza jest tak blisko!

Hill House Comics, komiks grozy Joego Hilla już w styczniu w sprzedaży, za sprawą Wydawnictwa Egmont. Groza jest tak blisko!
0

Hill House Comics, komiks grozy Joego Hilla już w styczniu w sprzedaży, za sprawą Wydawnictwa Egmont. Groza jest tak blisko! Jest filmowa zapowiedź. 

Już za kilka dni swoją premierę za sprawą  Wydawnictwa Egmont, będą mieć dwa komiksy grozy Joego Hilla, które zostały zaprezentowany na mrocznym zwiastunie. Zobaczcie sami!

Przeczytaj również: Dark Horse stworzy.... komiks będący prequelem fabularnym Assassin's Creed Valhalla! Kto będzie za niego odpowiadał?

Dziś nietypowo, bowiem propozycja dla fanów komiksów, ale i grozy autorstwa Joego Hilla, syna Stephena Kinga, autora mającego na swoim koncie NOS4A2 i komiks Locke & Key, na którego podstawia postawał serial Locke & Key, którego pierwszy sezon możecie oglądać na Netflixie, a kolejny zadebiutuje już w tym roku. 

Kosz pełen głów 

Za kilka dni swoją premierę będą miały dwa pierwsze komiksy sygnowane logiem Hill House Comics, efekt współpracy autora z wydawnictwem DC. Seria składać się ma z pięciu komiksowych historii, do których dwóch scenariusze napisał właśnie Joe Hill. Wśród autorów także znany i ceniony pisarz, M.R. Carey, który ma na swoim koncie między innymi serię Lucyfer

Wspomniane dwa komiksy to Kosz Pełen Głów, historia dziewczyny, która by uratować swojego ukochane, spełnia wyjątkowe, brutalne zadanie. Za pomocą ostrego topora ścina ludzkie głowy, a te trafiając do kosza, nadal żyją. Jedyne czego pragną, to zemsty.

Rodzina z fomu dla lalek 

Rodzina z domu dla lalek to zaś historia pewnej klątwy i pewnej dziewczynki, małej Alice, która uwielbia się bawić staroświeckim domkiem dla lalek. Niestety dziecko nie wie, że z domkiem tym związane jest przekleństwo, nie wie, że sama stała się zabawką. 

Premiera dwóch części przerażające komiksu nastąpi 20 stycznia stycznia. Wszystkie pozostałe komisy ukarzą się do końca 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama