dodano: 2020-04-05 06:05:02
PCPS4PS4 PROPS5XBOX

Resident Evil 8 było Resident Evil Revelations 3! - Niezwykła historia

Autor: AnoX
45°
0
Resident Evil 8 było Resident Evil Revelations 3! - Niezwykła historia
Resident Evil 8 w dalszym ciągu nie zostało zapowiedziane, poznaliśmy niezwykły proces powstawania gry jako Resident Evil Revelations 3. Co skłoniło Capcom do zmian?
 
Ryan znany jako "AestheticGamer aka Dusk Golem" podzielił się z nami kolenymi pogłoskami o Resident Evil 8 odnosząc się także bezpośrednio do wcześniejszych plotek i pogłosek.
 
Jak się okazuje najnowsza odsłona ma się ukazać w 2021 roku i wbrew pozorom nie był to projekt tworzony od początku jako kolejna pełnoprawna odsłona. Jak się okazuje Capcom pracował nad dwoma grami - Resident Evil 8 oraz Resident Evil Revelations 3.
 
Co ciekawe to ten drugi projekt doczekał się lepszego przyjęcia w wyniku czego firma zdecydowała się... porzucić oryginalną "Ósemkę" i skupić swoją uwagę na Revelations 3.
 
Zdecydowano się jednak na przemodelowanie tego tytułu, przekształcając go oraz dostosowując od obecnej, głównej linii fabularnej dla całego cyklu. To sprawiło, że prace się przedłużyły i zakończą się w przyszłym roku.
 
 
Wcześniejsze pogłoski o wilkołakach i Ethanie w zimowej wiosce były w 100% prawdą, jednakże w tej chwili oba pomysły mogą przepaść. Capcom przeprowadził wielkie zmiany, aby kontynuować główną ścieżkę świata przedstawionego.
 
Inne plotki również mogły być prawdziwe, przy czym w chwili obecnej mogą być one zwyczajnie nieaktualne, gdyż zmiany były faktycznie głębokie. O tym mamy się przekonać za kilka miesięcy, przy czym wobec braku E3 2019 plany także i w tej dziedzinie uległy zmianie. Nie wiemy czy i ewentualnie jaka została podjęta decyzja.
 
Rozgrywka ma być po raz kolejny pierwszoosobowa, jednakże fabuła ma się tym razem skupić na halucynacjach, okultyzmie, uzasadnionej nieufności do wszystkich oraz o szaleństwa, które będzie nam towarzyszyć.
 
 
Spodziewać się możemy realnych różnic w zabawie oraz eksperymentów ramach marki, które nie były aż tak często spotykane.
 
Jedną z ciekawszych choć o wiele mniej optymistycznych kwestii był fakt nacisku Capcomu na to, aby pomiędzy Resident Evil 7 i Resident Evil 8 był o wiele krótszy, co wobec "przejęcia" Revelations 3 oraz takiej a nie innej zawartości Resident Evil 3 Remake budzi spore wątpliwości i niesmak. 
 
Nowa odsłona nie posiada jeszcze daty premiery. Tytuł powinien się pojawić pod koniec 2021 roku lub na początku 2022.
 
 
Grafika pochodzi z Resident Evil 3 Remake z 2020 roku.

źródło: Twitter - AestheticGamer aka Dusk Golem

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje
80