dodano: 2021-10-18 06:00:02

HyperX udało się przebić nową barierę linii HyperX Cloud

Autor: AnoX
HyperX udało się przebić nową barierę linii HyperX Cloud
26°
0

HyperX Cloud to flagowa seria słuchawek znanego producenta, której komfort doceniło wielu graczy. Modele sprzedały się w  sporej ilości!

W 2014 roku oficjalnie na rynku zaczęły pojawiać się pierwsze słuchawki z linii HyperX Cloud, które w zasadzie wniosły nową generację komfortu słuchawkowego.

W minionym tygodniu HyperX, należące obecnie do HP, zdecydowało się potwierdzić przebicie granicy 20 milionów modeli sprzedanych na świecie.

Linia nie tylko podbiła serca graczy na PC, ale bardzo szybko pojawiła się na konsolach, w tym i tych najnowszych, oferując znakomite doznania z grania.

Zapoznaj się również z: Studio Dark Point Games rozpoczyna cykl materiałów wideo o grze Achilles Legends Untold!

Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszego gamingowego zestawu słuchawkowego HyperX w 2014 roku, stale rozwijaliśmy nasze projekty i ofertę produktów, aby stać się liderem w branży pod względem jakości, komfortu i dźwięku - powiedział Paul Leaman, Vice-President w HyperX  w regionie EMEA. - Wraz z rosnącą popularnością profesjonalnego i casualowego grania na PC, konsolach i platformach mobilnych, my staramy się dalej rozwijać nasze zestawy słuchawkowe. Z niecierpliwością czekamy na dostarczenie kolejnych 20 milionów wysokiej jakości zestawów słuchawkowych wymagającym klientom na całym świecie. -

 

 


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama