dodano: 2019-09-10 14:00:08

IFA 2019 - Co TCL zaprezentował na targach w Berlinie? Sporo nowości!

Autor: AnoX
IFA 2019 - Co TCL zaprezentował na targach w Berlinie? Sporo nowości!
27°
1

TCL nie mogło zabraknąć na targach IFA 2019 w Berlinie, gdzie producent przedstawił sporo interesujących propozycji z różnych segmentów. Co zaprezentowano?
 
W Europie już wkrótce będziemy mogli nabyć telewizory z trzech różnych nowych serii, stawiających na rozdzielczość 4K, moduły Mini LED, Android TV, systemy udźwiękowienia Onkyo i na sztuczną inteligencję TCL AI-IN.
 
Bez wątpienia intrygująco zapowiada się flagowa seria TCL 4K X10 oferująca najcieńsze odbiorniki Direct LED, rozdzielczość 4K, technologię HDR Premium z Dolby Vision i HDR10+. To dzieki nim będzie się można cieszyć wysokiej jakości kontrastującymi kolorami bez efektu "halo". Producent postawił w tym wypadku także na soundbar Onkyo, zaprojektowany z myślą właśnie o tym modelu.
 
 
Seria TCL X81 to wyjątkowa propozycja posługująca się... szklaną obudową! To nie jedyny element premium, ponieważ posłużyć się będzie można 4K HDR Premium, Quantum Dot, Dolby Vision, HDR10+ oraz system Android Smart TV. Również i w tym wypadku możemy liczyć na nagłośnienie Onkyo 2.1.
 
Bez wątpienia fani efektownie prezentujących się sprzętów będą mogli zdecydować się na ten piękny model, stawiający na wytrzymałe szkło oraz odważny i bezkompromisowy projekt.
 
 
TCL EC78 to sprzęt stworzony pod użyteczność, zatem w cienkiej metalowej obudowie znajdziemy ekran 4K HDR Pro, technologie Wide Color Gamut, Dolby Vision, HDR10+, Android Smart TV i Google Assistant. Zapomnieć nie sposób także o Dolby Atmos, udźwiękowieniu Onkyo, oraz o eleganckim stojaku pomagającym zamontować sprzęt.
 
 
TCL 8K QLED X to nowy monitor stawiający na rozdzielczość 8K, przekątne od 65 do 85 cali oraz wsparcia dla technologii rozszerzonej rzeczywistości. Producent zadbał o kilka rozwiązań pokroju funkcji dwuekranowej z jednym, mniejszym mini ekranem dla sprzętu audio.
 
Seria Mini LED (TCL X8) posiadać będzie 75 cali z rozdziałką 8K, technologią Mini LED i aż 25 tysięcy lampek LED oraz 1200 nitów. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć Quantum Dot, Dalby Vision, sztuczna inteligencja oraz Onkyo.
 
TCL EC78 obejmuje metalową obudowę, cieniutkie ramki, 4K, HDR Pro, Wide Color Gamut, Dolby Vision, HDR10+ i Android Smart TV. Zapomnieć nie można o systemowi Onkyo czy efektowny stojak metaliczny.
 
 
Niektórych zaskoczyć może TCL PLEX, czyli... smartfon od producenta. Ten posługiwać się będzie zastrzeżoną technologią TCL NXTVISION, dostarczającą wyjątkowe doznania wizualne. Rozdzielczość FHD, rozmiar 6,53 cale, scree-to-body na poziomie 90%, aparat z sensorem Sony stawiający na wysoką jakość, szeroką gamę kolorów i odcieni wraz z możliwością tworzenia zdjęć szerokokątnych.
tcl-na-ifa-2019-1
Soundbar TCL RAY DANZ to sprzęt, który możecie zobaczyć na głównej grafice. Sprzęt posługuje się zakrzywionymi akustycznymi reflektorami, szerogą sceną dźwiękową czy sporą precyzją. Sprzęt doskonale poradzi sobie nie tylko z muzyką czy odgłosami, ale także z dialogami oraz trójwymiarową symulacją.
 
Zaskakującą dla niektórych nowinką mogą być słuchawki bezprzewodowe SOCL500TWS i ACTV500TWS, które stawiają na wielką swobodę, wyraziste kolory, oraz cienkie etui oferujące także możliwość ładowania. Piankowe końcówki, wodoszczelność IPX7 i czas pracy na baterii 26 i 33 godziny to ciekawy zestaw nie tylko na dla fanów uprawiania sporu.
 
TCL niezmiennie inwestuje w badania i technologie, które poprawiają ogólne doświadczenie klienta i sprawiają, że zaczyna on żyć bardziej smart - powiedział Kevin Wang, Prezes TCL Industrial Holdings. - W dążeniu do realizacji tych założeń już teraz wprowadzamy do przestrzeni domowej propozycje zapewniające najwyższej klasy doświadczenia w dziedzinie rozrywki. Mamy nadzieję, że dzięki ściślejszej integracji AI i IoT ich jakość jeszcze wzrośnie. -
 
Stanowisko nr 102 w Hali 21 w Centrum Targowe Messe Berlin.  

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (1):
avatar karas
dodano: 2019-09-10 22:29:30

dopiero co w Polsce pojawiły się serie EP a tu już kolejne nowości, to mini led najbardziej mnie zaciekawiło, obraz w tej jakości musi wyglądać niesamowicie

Reklama
Reklama