dodano: 2020-10-18 21:25:01

In Death Unchained zapewni jeszcze lepszą oprawę wizualną na goglach Oculus Quest 2! Co zdecydowano się wprowadzić?

Autor: AnoX
In Death Unchained zapewni jeszcze lepszą oprawę wizualną na goglach Oculus Quest 2! Co zdecydowano się wprowadzić?
13°
0

In Death Unchained, polski hit na gogle wirtualnej rzeczywistości, doczeka się ulepszeń graficznych na nowych urządzeniach Oculus Quest 2.
 
Polskie studio Superbright oficjalnie ogłosiło, że w związku z premierą samodzielnych gogli Oculus Quest 2, ich gra In Death Unchained doczeka się wprowadzenia specjalnych ulepszeń wizualnych na nowym urządzeniu od Oculusa.
 
Propozycja na nowym sprzęcie doczeka się ulepszeń głównie w kwestii tła oraz warstwy najdalszej, która dotychczas była niezwykle prosta, obecnie zyskując wiele elementów obecnych w tym miejscu po raz pierwszy lub w zdecydowanie większej ilości.
 
inDeath_unchained_quest2update_01
 
Oczywiście nie jest to rewolucja, niemniej trzeba deweloperom oddać, że obecnie tła prezentują się o niebo lepiej, nadając całej produkcji znacznie więcej klimatu oraz siły.
 
Zapoznaj się także zOficjalny zwiastun polskiego filmu Czyściec. Trudne pytanie co czeka nas po śmierci kiedyś musi zostać zadane
 
Quest 2 zapewnia widzom także bardziej przyjemne i płynne doświadczenie, wyostrzenie wielu elementów grafiki, zapewniających atrakcyjniejsze doświadczenia.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama