dodano: 2022-01-13 21:25:01

In Nightmare, przygodowy horror zmierza jedynie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5

aktualności news In Nightmare, przygodowy horror zmierza jedynie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5
In Nightmare, przygodowy horror zmierza jedynie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5
22°
0

In Nightmare, przygodowa gra akcji w klimacie horroru zmierza jako tytuł ekskluzywny na konsole PlayStation 4 i PlayStation 5. Premiera gry w marcu.

Kolejnym tytułem ekskluzywnym, dostępnym jedynie na konsole PlayStation 4 oraz 5 jest przygodowy horror z elementami skradanki, dzieło studia Magicfish. Gra ma być dostępna zarówno w wersji cyfrowej i fizycznej, a jej tytuł brzmi In Nightmare.

Zapoznaj się także z: Galactic Civilizations III ponownie za darmo na Epic Games Store. Znamy kolejny darmowy tytuł

In Nightmare to gra stworzona na wyłączność na konsole PlayStation 4 oraz 5, gra będąca połączeniem przygodowego projektu akcji, z elementami gry logicznej. Wszystko zostało utrzymane w konwencji klasycznej gry grozy. Rozgrywka widziana jest w rzucie izometrycznym. W grze znajdziemy także mnóstwo elementów narracyjnych, wiele łamigłówek i rozgrywkę, którą znany ze skradanek. 

Bohaterem opowieści jest chłopiec. Dziecko musi poradzić sobie z dramatyczną sytuacją w jakiej się znalazł. Musi jakoś zrozumieć i przetworzyć traumę, jaka związana jest z rozstaniem rodziców. Dziecko doświadcza bólu psychicznego, a uciekając przed nim tworzy własny kapryśni świat. I tak nasz bohater znajduje się w świecie, w którym trauma zamienia się w przerażające potwory. Te chcą go zatrzymać w wiecznym i przerażającym koszmarze.

Przeczytaj również: FAR: Changing Tides z datą premiery. Kontynuacja RAR: Lone Sails już w przedsprzedaży

Chłopiec, który zapada w sen, który ma pozbyć go strachu i bólu, będzie musiał zmierzyć się z wrogami, przemykać obok nich, pokonywać skomplikowane zagadki i swój strach. Wszystko, by odkryć prawdę i w końcu się obudzić. 

Premiera gry w wersji na konsole PlayStation 4, Pro oraz PlayStation 5 przewidziana jest na koniec marca tego roku. 

Strona oficjalna

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama