dodano: 2021-05-03 20:00:01

Inner Ashes, przygodowa gra narracyjna, przeznaczona na PlayStation 4 zaprezentowana na nowym zwiastunie

Inner Ashes, przygodowa gra narracyjna, przeznaczona na PlayStation 4 zaprezentowana na nowym zwiastunie
12°
0

Inner Ashes, przygodowa gra narracyjna, stworzona przez Calathea Game Studio, przeznaczona na PlayStation 4 zaprezentowana na nowym filmowym zwiastunie. 

Inner Ashes, przygodówka narracyjna poruszająca tematy dotyczącego choroby Alzheimera, dzieło przeznaczone jedynie na konsole PlayStation 4, stworzone przez hiszpańskie Calathea Game Studio, zaprezentowana zostało na nowym filmowym zwiastunie. 

Na nowych wideo, gracze po raz pierwszy mogą usłyszeć głos Harry'ego, bohatera growej opowieści, która podobnie jak w przypadku LETHE: Broken memories, koncentruje się na dość trudnych, poważnych tematach. Gra skupia się na poważnej chorobie, jaką jest choroba Alzheimera. 

Historia skupia się wokół wspomnianego Harry'ego, emerytowanego strażnika leśnego. Mężczyzna znajduje się we wczesnym stadium choroby. Pewnego dnia dostaje list, wiadomość od córki, jego jedynego dziecka. Po latach nie widzenia się z Enid, ma okazję ponownie wrócić do przeszłości. Ale niestety nie będzie to łatwe zadanie, ze względu na chorobę, która trawi jego mózg i zabija wspomnienia. 

Przeczytaj również: Inner Ashes, gra przygodowa i narracyjna, dostępna jedynie na konsoli PlayStation 4. Kolejna produkcja poruszająca poważne tematy

Powoli i bardzo skutecznie zacierając się one w jego pamięci. Będzie zatem musiał, starając się ze wszystkich sił, dokonać  introspektywnej podróży w głąb swojego umysłu. Te pojawiać się będą, przedstawione jako senne scenariuszu. Harry i tym samym gracz, będzie starał się je rozwiązać.

Inner Ashes zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 w 2021 roku. Na razie nie znany konkretniejszej daty jej wydania. 

Strona oficjalna


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama