dodano: 2021-10-20 16:00:01

Inscryption debiutuje na Steam! Przerażajaca karcianka zapowiada się niezwykle ciekawie

Inscryption debiutuje na Steam! Przerażajaca karcianka zapowiada się niezwykle  ciekawie
11°
0

Inscryption to dzieło Daniela Mullinsa wydawane przez Devolver Digital i już możemy sami przekonać się jak udane! Gra zalicza premierę na Steam oraz prezentuje bardzo klimatyczny i mroczny trailer. Karcianka w atmosferze horroru jak na razie jest ciepło witana przez graczy.

Tajemnicza horrorowa karcianka Inscryption już dostępna! Klimatyczna gra od twórcy Pony Island oraz the Hex, które cieszyły się świetnym przyjęciem przez społeczność graczy, jest dostępna na Steam od wczoraj, tj. 19 października.

Niedawno otrzymaliśmy od Daniela Mullinsa wideo, w którym przybliża on nieco tajniki rozgrywki swojego nowego dzieła. 

W dniu wczorajszym otrzymaliśmy również nieco niepokojący trailer wydany na premierę gry.

Jak widać, tytuł mocno skupia się na oprawie graficznej, która przypomina nieco klasyczne gry w gatunku horroru czy fantastyki. Dostajemy bardzo klimatyczny wystrój idący w stronę dark fantasy z pewnym imagizmem amerykańskiego gotyku czy nawet celtyckimi elementami. 

Gracze mają za zadanie przesuwać się po planszy i rozgrywać bitwy z pomocą kart ze zwierzęcymi symbolami, z których każda ma swoje specjalne atuty i ataki oraz odpowiednią siłę. Jak się okazuje jednak, nie wszystkie karty są tylko martwymi przedmiotami… 

Zobacz także: Najnowszy zwiastun prezentuje jak w akcji armia Kataju w Total War Warhammer III!

Produkcja obiera za cel przestraszyć gracza, łamiąc 4 ścianę i częstując nas zaskakującymi zwrotami akcji. Do tego klimatyczni, przerażający bossowie i wiele sekretów dają nadzieję na świetną grę.

Możemy się z resztą takiej spodziewać, bo dzień po premierze z ponad 600 ocen Inscryption dostaje ‘przytłaczająco pozytywną’ notę.

Inscryption dostępne jest na PC na Steam za 94,49 PLN, jednak można teraz skorzystać z 10% promocji, lub kupić grę w zestawie z Pony Island za 113,38 PLN po 15% obniżce.


źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama