dodano: 2021-07-20 16:02:01

Intel przypadkowo ujawnił datę premiery Windows 11 - nowy system już jesienią

Intel przypadkowo ujawnił datę premiery Windows 11 - nowy system już jesienią
12°
0

Windows 11 najwyraźniej pojawi się w paźnierniku 2021 roku, wynika z dokumentów firmy Intel. Oznaczenie odnośników do sterowników jasno na to wskazuje.

“Windows 11-64 – October 2021 Update – version 21H2”- to oryginalny wpis z najnowszych odnośników do sterowników Intela, który bardzo jednoznacznie wskazuje datę premiery Windowsa 11. Wygląda na to, że Intel naprawdę przez nieuwagę zepsuł wielką niespodziankę Microsoft i już teraz wiemy kiedy możemy się spodziewać następcy Windows 10. W przeszłości firma Microsoft nazywała swoje główne aktualizacje systemu Windows 10 po miesiącu, w którym mają zostać wydane, wszystko więc układa się w jedną całość.

Sam Microsoft nie ujawnił nic więcej oprócz informacji, że ‘jedenastka’ będzie wypuszczona w późniejszych miesiącach 2021. Firma jednak niedawno pokazała nowe zrzuty ekranu z systemu Windows 11, które zawierały odniesienia do października, więc, z wyjątkiem nieprzewidzianych opóźnień, nie powiedzmy, że jest bardzo prawdopodobne, że będziesz mógł korzystać z systemu Windows 11, zanim nadejdzie Halloween.

Zobacz także: Microsoft Flight Simulator doda do rozgrywki helikoptery

Plotki i doniesienia o nowym systemie nie cichną. Ma on mieć zupełnie nowy pasek menu, a także szykować pewne udogodnienia dla graczy, jednak żeby potwierdzić te informacje najwyraźniej poczekamy do października.


źródło: https://www.techradar.com/news/did-intel-just-leak-the-windows-11-release-date

Komentarze (0):
Reklama
Reklama