dodano: 2019-01-09 16:00:02
PCPS4PS4 PROXBOX

Intro wprowadzające do historii w Ace Combat 7: Skies Unknown

Autor: nocarz
Intro wprowadzające do historii w Ace Combat 7: Skies Unknown
0

Prace nad najnowszą odsłoną Ace Combat 7 zostały już zakończone, a autorzy chwalą się produkcją na nowych materiałach. Japończycy opublikowali film wprowadzający do całej historii.
 
Autorzy chwalą się też przy okazji, że ta odsłona jest największą z całej serii. Intro wprowadza graczy do alternatywnej rzeczywistości, w której na Ziemi powstały nowe państwa, a ich armie są wyposażone w najnowsze technologie w tym drony i potężne odrzutowce. Jak sami możecie się przekonać,  twórcy mocno nastawili Ace Combat 7 na historię, w której gracze będą uczestniczyli.
 
W intrze mowa jest o rodzinie, w której piloci egzystują już od czterech pokoleń. Każdy z nich chce pokonać barierę dźwięku i polecieć wysoko wprost w głęboką, niebieską przestrzeń. Historię opowiada dziewczyna, której dziadek zaszczepił w niej miłość do latania od najmłodszych lat. To ona w końcu buduje własny odrzutowiec i w końcu po raz pierwszy leci wysoko. Niestety lot kończy się tragedią.
 
Czy dziewczyna przeżyła z pewnością dowiecie się już 18 stycznia kiedy Ace Combat 7 zadebiutuje na komputerach PC i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 
Warto też podkreślić, że fabuła ma zapewnić graczom kilkanaście godzin zabawy. Trzeba podkreślić też, że Ace Combat 7 może nie przypaść wszystkim do gustu jednak fani podniebnych zmagań mogą śmiało zamawiać swoją kopię gry.
 
Karta gry na Steam
 

Komentarze (0):
Reklama
Reklama