dodano: 2021-01-24 10:10:01

Invincible, serial animowany platformy Amazon Prime Video oparty na popularnym komiksie Roberta Kirkmana zaprezentowany na zwiastunie

Invincible, serial animowany platformy Amazon Prime Video oparty na popularnym komiksie Roberta Kirkmana zaprezentowany na zwiastunie
19°
0

Invincible, serial animowany platformy Amazon Prime Video oparty na popularnym komiksie Roberta Kirkmana zaprezentowany na zwiastunie. Premiera w marcu. 

Platforma Amazon Prime Video zaprezentowała kolejną swoja oryginalną propozycję serialową. Tym razem będzie to animacja dla dorosłych, oparta na popularnym komiksie Roberta Kirkmana o tytule Invincible.

Przeczytaj również: Bliss, Salma Hayek i Owen Wilson w romantycznej produkcji sci-fi już w lutym na Amazon Prime Video. Zobaczcie zwiastun!

Invincible to produkcja serialowa, która swoją premierę ma mieć w marcu, pod koniec marca z trzema odcinkami. Jest to serial, choć animowany to jednak przeznaczony dla dorosłych widzów, który został stworzony na podstawia komiksu Roberta Kirkmana o takim samym tytule, autora, który zasłynął z serii The Walking Dead. Na jego podstawie powstały seriale, ale i seria gier, dla której poradniki/solucje znajdziecie na naszej stronie. 

Opowieść, której twórcami są Robert Kirkman i Cory Walker, a reżyserem Jeff Allen, rozgrywa się na planecie skupia się wokół siedemnastolatka, Marka Graysona (Steven Yeun). Jest on zwykłym, dorastającym chłopcem, mieszkającym na jednej z planet. Ma jednak wielkie marzenie, bycie tak popularnym, znanym i obdarzonym wielkimi mocami superbohaterem, jak jego ojciec, Omni-Man (J.K. Simmons). Stopniowo poznaje siłę swoich zdolności i mierzy się z dość przerażającą, jak dla niego, rzeczywistością. 

W obsadzie głosowej obok Stevena Yeuna i J.K. Simmonsa, także Sandra Oh, Mahershala Ali, Khary Payton, Gillian Jacobs, Andrew Rannells, Jason Mantzoukas, Malese Jow,  Zazie Beetz, Gray Greffin, Mark Hamill i inni.

Premiera serialu na Amazon Prime Video 26 marca 2021 roku. 


Komentarze (0):
Reklama
Reklama