dodano: 2021-02-22 09:25:02

Invincible, animacja na podstawie komiksu Kirkmana, od Amazon Prime Video, zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie

Invincible, animacja na podstawie komiksu Kirkmana, od Amazon Prime Video, zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie
0

Invincible, animacja na podstawie komiksu Kirkmana, od Amazon Prime Video, zaprezentowana na oficjalnym zwiastunie. Premiera pierwszych odcinków w marcu.

Invisible, animowany serial bazujący na niezwykle popularnym komiksie dla dorosłych autorstwa Roberta Kirkmana, został zaprezentowany na oficjalnym zwiastunie. Znamy również jego datę premiery. 

Czytaj również: Invincible, serial animowany platformy Amazon Prime Video oparty na popularnym komiksie Roberta Kirkmana zaprezentowany na zwiastunie

Platforma Amazon Prime Video zajęła się jakiś czas temu produkcją kolejnej adaptacji komiksów Roberta Kirkmana, produkcją dla dorosłych o tytule Invincible. O powstawaniu serialu mieliśmy okazję już wspominać. Teraz możemy pokazać Wam jak prezentuje się jego oficjalna filmowa zapowiedź. 

Kolejna adaptacja komiksu Kirkmana, najbardziej znanego z serii The Walking Dead, na której to powstają nie jedne seriale i wariacje na ich temat, jak choćby ten zapowiedziany w kolejnym sezonie przez AMC FEAR The Walking Dead czy w wersji growej The Walking Dead.

Tym razem razem użytkownicy wspomnianej platformy otrzymają animowany serial, którego bohaterem jest 17-letni chłopak. Nasz bohater nazywa się Mark Graysona (Steven Yeun) i jest zupełnie normalnym, nieco zbuntowanym nastolatkiem. Od innych różni go tylko fakt, że jest synem największego i najbardziej potężnego superbohatera na planecie, Omni-Man (J.K. Simmons). Bardzo chce ojcu dorównać, być taki jak on, ale to zadanie wcale nie jest takie proste.

Twórcami serialowej serii są wspomniany Robert Kirkman oraz Cory Walker. W odcinkach, których każdy kolejny ma trwać godzinę, w obsadzie głosowej znaleźli się także: Steven Yeun, którego mogliśmy oglądać w wersji The Walking Dead, w nagrodzonym filmie Okja lub filmie Płomienie oraz J.K. Simmons, znany z filmu Spider-Man, niesamowitego Whiplash (HGO Go) czy Księgowego.

Towarzyszą im: Sandra Oh (serial Chirurdzy, Obsesja Eve), Zazie Beetz (Geostorm, Joker), Gillian Jacobs (Dzień z życia blondynki, Ibiza), Zachary Quinto (seria Star Trek oraz Hitman: Agent 47), Jason Mantzoukas (Co ty wiesz o swoim dziadku? Sąsiedzi, Dyktator), Melise, Mark Hamill (seria Gwiezdne Wojny), Mahershala Ali (Ciekawy przypadek Benjamina Buttona, Green Book, Luke Cage), Seth Rogen (Pół na pół, dwie części filmu Sąsiedzi) i inni. 

Premiera pierwszych odcinków przewidziana jest na Prime Video 26 marca, finał animowanej serii 30 kwietnia. 

Strona Amazon Prime Video


Komentarze (0):
Reklama
Reklama