dodano: 2018-11-21 18:05:02
PC

Iris.Fall ze zmianą daty premiery z listopada na grudzień

Autor: agusia16
Iris.Fall ze zmianą daty premiery z listopada na grudzień
0

Iris.Fall niecodzienny projekt przygodowo - logiczny, gra światła i cienia, NEXT Studio z nową datą premiery oraz filmem prezentującym fragment rozgrywki.
 
O Iris.Fall, której wydaniem zajęło się Zodiac Interactive mieliśmy okazję wspominać na stronie przy okazji jednego z odcinków świata przygodówek oraz w w tym newsie. Gra zadebiutować miała w tym miesiącu, tymczasem twórcy wraz z wydawcą poinformowali, iż skupiająca się na opowieści i wielu łamigłówkach przygodówka, swój debiut będzie mieć 7 grudnia na platformie Steam. 
 
Iris.Fall jest projektem łączącym grafikę 2D z 3D, wykonanym w charakterystycznym czarno - białym stylu. Zaprezentowany filmowy zwiastun - fragment rozgrywki, rzuca światło na mechanikę, prezentując wizualizację graficzną, przybliżając także graczom możliwości tytułowej Iris, dziewczynki, która prowadzona przez kota, w dowolny sposób może przemieszczać się pomiędzy dwoma światami cienia i światło, spędzając wiele czasu w zrujnowanym teatrze. W świecie tym Iris mierzyć się będzie z łamigłówkami, tymi fizycznymi, jak i takimi, które opierają się na cieniu, ucząc się jak te dwie sfery wzajemnie się przenikają. 
 
Zmiana daty premiery z listopadowej na grudniową umożliwi deweloperowi, twórcę wielokrotnej nagradzanej gry Death Coming na dopracowanie swojego projektu. 
 
Iris. Fall zadebiutuje na platformie Steam 7 grudnia, w wersji na PC. 

Odwiedź stronę oficjalną gry

Karta gry na Steam

Strona NEXT Studio

Strona Zodiac Interactive


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6

Komentarze (0):
Reklama
Reklama