dodano: 2020-09-15 23:00:01

Jak powstawała Jessika, nowa propozycja przygodówkowa w stylu FMV?

Autor: AnoX
Jak powstawała Jessika, nowa propozycja przygodówkowa w stylu FMV?
13°
0

Jessika to dostępna już na rynku propozycja z gatunku przygodówek FMV, otwierającego przez graczami klasyczne doświadczenie. Co oferuje TriTrie Games?
 
Deweloperzy i wydawca udostępnili trzeci materiał z serii Featurerre, będącego dziennikami deweloperskimi, skupionymi tym razem na przedstawieniu kulisów powstania oraz ciekawostek z okresu produkcji.
 
Przeczytaj również: TOHU, przeurocza przygodowa gra logiczna zaprezentowana na nowym zwiastunie. Tym razem przedstawia fragment rozgrywki
 
TriTrie Games i Assemble Entertainment zdradzają nam co było motywacją do opracowania tej propozycji, dlaczego ją wybrano, jaki był pierwszy odbiór oraz jak poszczególne decyzje kształtowały ostateczny obraz zabawy?
 
Gra Jessika to propozycja przygodowa z segmentu FMV, bazująca na realnie nagranych materiałach, oferującym graczom historię dziewczyny która z tajemniczych przyczyn popełniła samobójstwo. My postaramy się dowiedzieć co było motywem takiego działa i z jakiego powodu ją podjęła.
 
Im więcej szczegółów oraz detali pozyskamy, tym dogłębniej zapoznamy się z historią oraz jej przebiegiem, wypełnionym emocjami i tragicznym tłem.
 
Grę możemy obecnie samodzielnie sprawdzić w ramach darmowej wersji demonstracyjnej, dzięki której natychmiast możemy się zapoznać z wybranym fragmentem zabawy.
 
Jessika ukazało się 25 sierpnia 2020 roku na komputerach osobistych.
 
Karta na Steam
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama