dodano: 2020-02-13 06:00:02

Japoński oddział PlayStation przypadkiem ujawnił cześć wyglądu PS5?

Autor: AnoX
Japoński oddział PlayStation przypadkiem ujawnił cześć wyglądu PS5?
70°
1

Wygląd PlayStation 5 w dalszym ciągu nie jest nam znany, jednakże przypadkowy wyciek japońskiego oddziału PlayStation 5 potwierdził część wyglądu?
 
Od dłuższego czasu wiemy, że dev kity, czyli wersje konsol skierowane ku twórcom gier, posiadają charakterystyczny kształt V w ramach wyglądu i jego kluczowego elementu.
 
Sporo słusznych uwag pojawiło się odnośnie tego, że jest to dość zrozumiałe rozwiązanie, ponieważ wielu twóców trzyma swoje konsole na sobie (jest ich kilka) co powoduje nadmierne przegrzewanie się sprzętów.
 
Borderlands 3 z wydarzeniem walentynkowym i usprawnieniami
 
Jak się jednak okazuje być może ktoś wpadł na pomysł, aby i ostateczna wersja posłużyła się designerskim "V". W sieci zawżało po zrobieniu zdjęcia ze strony japońskiego PlayStation, gdzie poza ikonami PlayStation VR i PlayStation 4 pojawiła się....
 
Tak dostępna była ikonka nowego PlayStation podpisanego jako PS5. Najciekawsze jest jednak to, że o Ile w poprzednikach spójne pozostały kreski (jedna dla bazowego i trzy dla wersji Pro), o tyle w nowej znajdziemy także coś pomiędzy "V" i "U".
 
ikona-ps5-
 
 
 
 
Wszystkie informacje o PlayStation 5 znajdziecie tutaj.

źródło: gamerant.com/playstation-japan-ps5-console-design/ fot. letsgodigital.org

Komentarze (1):
avatar PanDamian
dodano: 2020-02-13 20:06:55

"Przypadkiem". Ta, na pewno ;).

Reklama
Reklama