dodano: 2021-10-13 16:00:01

JBL Quantum 350 Wireless - nowy gamingowy zestaw słuchawkowy oferuje kilka ciekawych funkcji

JBL Quantum 350 Wireless - nowy gamingowy zestaw słuchawkowy oferuje kilka ciekawych funkcji
11°
0

JBL Quantum 350 Wireless to gamingowa nowość oferująca kilka ciekawych udogodnień. Zestaw słuchawkowy ma nie tylko kusić interesującymi rozwiązaniami, takimi jak odłączany mikrofon na wysięgniku, ale także długim czasem trzymania akumulatora, szybkim ładowaniem i, co najważniejsze, świetną jakością dźwięku.

Amerykańskie przedsiębiorstwo JBL jest jednym z wiodących producentów sprzętu elektronicznego, nic więc dziwnego, że poszerza ofertę o nowy gamingowy zestaw słuchawkowy, który zresztą prezentuje się dość ciekawie.

JBL Quantum 350 Wireless, jak sama nazwa wskazuje, że jest to bezprzewodowy zestaw, którego producent obiecuje niezwykle wysoką jakość dźwięku,  łatwe dostrajanie dźwięku za pomocą oprogramowania JBL QuantumENGINE na komputery PC, wygodne lekkie nausznice z pianką zapamiętującą kształt, a także precyzyjne dostrajanie dźwięku.

Ciekawą opcją jest odłączany kierunkowy mikrofon na wysięgniku, który dodatkowo posiada funkcję Voice Focus i trybem ciszy, który przyda się w misjach rogue. 

Zobacz także: 5 lat AMD Zen - Co gigant zdecydował się ogłosić przy okazji okrągłych urodziny architektury?

Ponadto, otrzymujemy również nawet 22-godzinny czas pracy akumulatora i bezstratne połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz dające swobodę ruchu podczas rozgrywki. Gdy jednak nadejdzie ten czas, słuchawki można naładować za pomocą wejścia USB. Producent oferuje także funkcję szybkiego ładowania- na każde 5 minut przypada godzina działania zestawu, co brzmi dość uczciwie.

Odstraszać może jednak ilość pieniędzy, których potrzebujemy do zakupu JBL Quantum 350 Wireless - cena zestawu słuchawkowego to około 549 złotych.


źródło: Informacja Prasowa

Galeria:

1
2
3

Komentarze (0):
Reklama
Reklama
Najnowsze recenzje