dodano: 2019-01-12 23:05:02
PCNSH

Joggernauts z wielką zniżką na Nintendo Switch

Autor: AnoX
Joggernauts z wielką zniżką na Nintendo Switch
0

Joggernauts, czyli kolorowa gra zręcznościowa doczekała się specjalnej zniżki opiewającej na aż 50%. Czy i dlaczego warto wybrać się na wyjątkowy jogging?
 
Niedawno mieliśmy okazję przedstawić Wam nasze wrażenia z nietypowej produkcji niezależnej - Joggernauts, tymczasem od czwartku do aż 24 stycznia 2019 roku będzie można zakupić ten tytuł aż o 50% taniej na Nintendo eShop.
 
Na platformie Wielkiego N będziemy mogli zaoszczędzić, a także zapoznać się z wprowadzonymi niedawno trzema postaciami - Cowpokes'a z West of Lothing, Hue i Val z Runbow oraz Commander Video z BIT.TRIP Runner. Pierwszy z nich trafił do świata Joggernauts totalnym przypadkiem, wychodząc jako tako ze swojego saloonu. Wspomniany duecik był tak rozpędzony, że aż przeszedł do nowej rzeczywistości, a ostatni heros jak już się wspiął do kapsuły ratunkowej, to bez wątpienia nie oczekiwał takiego przebiegu zabawy...
 
Recenzja Joggernauts
 
Przy okazji tej zniżki deweloperzy wprowadzić do rozgrywki także trzy nowe poziomy, które są związane ze wspomnianymi wyżej postaciami. KAżda z nich nawiązuje do wspomnianych gier, stanowiąc niejako lekką odskocznię od standardu. 
 
Karta na Nintendo eShop
 

źródło: Informacja Prasowa

Komentarze (0):