dodano: 2021-10-31 12:00:01
PCPS3PS4XBOX

Jonasz w Dying Light 2 Stay Human i Van Crane w Dying Light, Games Box zapowiedziało Stinky Company Simulator - Krótkie Info

Autor: AnoX
Jonasz w Dying Light 2 Stay Human i Van Crane w Dying Light, Games Box zapowiedziało Stinky Company Simulator - Krótkie Info
14°
0

Jonasz w Dying Light 2 Stay Human i Van Crane w Dying Light, Games Box zapowiedziało Stinky Company Simulator. Więcej w Krótkie Info!

Za sprawą Techlandu możemy nie tylko zapoznać się z historią Jonasza z legend Dying Light 2 Stay Human, ale również już teraz możemy w pierwszej odsłonie poznać Van Crane'a, dzielnego łowcę zła!

 

Stinky Company Simulator to najnowsza gra studia Games Box S.A., należącego do grupy Ultimate Games S.A.. To właśnie ta ekipa zabiera się za tytuł operujący w segmencie branży śmieciowej, łącząc w sobie ekonomiczno-strategiczne podejście, do realizmem na poziomie grafiki oraz podejścia.

Karta na Steam

W Stinky Company Simulator stawiamy na zróżnicowaną rozgrywkę, gdzie głównym motywem będzie rozwijanie biznesu. Pojawią się np. intrygujące mini-gierki związane z naprawą szamba, ale i akcje wymierzone w konkurencję. Nie zabraknie też różnych wydarzeń losowych, a gracz czasem stanie przed wyborem moralnym i będzie musiał zdecydować, w jaki sposób postąpić. Chcemy jednocześnie dać graczom dużo swobody, więc dostępne lokacje można będzie zwiedzać bez ograniczeń – mówi CEO Games Box S.A., Tomasz Supeł.

 

Activision oraz SladgeHammer Games opublikowały nowe materiały prezentujące i zapowiadające tryb Zombie w Call of Duty Vanguard.

 

Zapoznaj się także z: Warhammer Age of Sigmar Tempestfall z datą premiery! Gra zadebiutuje jeszcze w listopadzie na PCVR!

 

Bang-On Balls: Chronicles od Exit Plan Games doczekało się wprowadzenia aktualizacji, w związku z tak zwanym halloween.

 

Stellaris w wersji konsolowej doczekało się wprowadzenia paczki Necroid Species Pack, rozszerzającej grono ras, dostępnych w grze.

 

State of Survival doczekało się współpracy z The Walking Dead, dzięki czemu elementy z serialu AMC pojawiły się także w grze mobilnej.

 

Przeczytaj także: PATRIOT zdecydował się ogłosić oraz zaprezentować nowe dyski SSD - P310 i Viper Gaming VPN110

 

PJ Masks: Bohaterowie Nocy, nowa gra bazująca na licencji serialu Pidżamersi, zadebiutowała na rynku, oferując młodziutkim graczom nowe przygody ze znanymi bohaterami.

Jesteśmy zachwyceni, że możemy dostarczyć pierwszą w historii konsolową grę PJ Masks fanom, którzy mogą teraz wkroczyć do superbohaterskiego świata Kotboya, Sowelli i Geksona - mówi Terry Malham, dyrektor generalny Outright Games. - Dzięki naszej współpracy z Hasbro udało nam się stworzyć naprawdę wyjątkowe interaktywne doświadczenie dla tej uwielbianej, nowoczesnej marki wprowadzającej świat superbohaterów dzieciom w każdym wieku. Z przygodami pełnymi akcji, niesamowitymi lokacjami i przystępnym sterowaniem nawet dla najmłodszego gracza, mamy nadzieję, że cała rodzina będzie czerpać przyjemność z gry. -

 

NEO 2045 również doczekało się wprowadzenia atrakcji w ramach tak zwanego halloween, wprowadzając do gry klimat grozy.

 

Monster Bash HD powrócił na rynek, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z grą Apogee Adventure z lat 90.!

 


źródło: Informacje prasowe

Komentarze (0):
Reklama