dodano: 2020-01-12 18:00:01
PC

Przygodówka Joyfess: Martin's Secret Recipe z wersją demonstracyjną

Autor: agusia16
Przygodówka Joyfess: Martin's Secret Recipe z wersją demonstracyjną
16°
1

Joyfess: Martin's Secret Recipe, klasyczna przygodówka w stylu "wskaż i kliknij", dzieło niezależnego studia Sand Wagon Games w wersji demonstracyjnej.
 
Klasyczną, ręcznie rysowaną i okraszoną humorem przygodówkę point and click szykuje dla graczy Sand Wagon Games w nadchodzącym w pierwszym kwartale Joyfess: Martin's Secret Recipe. Zanim gra zadebiutuje na platformie Steam, gdzie można ją dodawać do listy życzeń, możecie ją sprawdzić w krótkiej wersji demonstracyjnej, która do pobrania za pośrednictwem strony itch.io, do której link znajdziecie poniżej. 
 
LUNA The Shadow Dust z datą premiery i oficjalnym zwiastunem
 
Joyfess: Martin's Secret Recipe to jak wspomniałam klasyczna produkcja przygodowa, która zabierze graczy w podróż na wyspy karaibskie, ale nie w celu ich zwiedzania, a udziału w jednym z ważniejszych konkursów kulinarnych. W grze wcielamy się w tytułowego Joyfess'a Tidesmana, kucharza, który zamierza przygotować swoją najlepszą potrawę i wciąć udział w miejscowym konkursie kulinarnym. Musi jednak najpierw odzyskać przepis od miejscowego plemienia. Zadanie nie będzie wcale takie proste, gdyż naszemu bohaterowi przyjdzie zmierzyć się z mnóstwem zadań, które stawia przed nim los. Musi się uporać z trudami i przybyć na konkurs kulinarny rozgrywający się pewnej nocy, na czas, oczywiście w jednym kawałku. 
 
Przygodówka, która swój debiut będzie mieć na platformie Valve, to wykonana w rysunkowym stylu graficznym, z pełnym dźwiękiem głosowym, klasyczna produkcja z gatunku adventure, w której na gracza czekać będzie mnóstwo łamigłówek, ale i wiele tradycyjnych czynności przygodowych, takich jak eksploracja, rozmowy, zbieranie i używanie przedmiotów.
 
Premiera Joyfess: Martin's Secret Recipe przewidziana jest na pierwszy kwartał tego roku, w wersji na komputery osobiste PC.
 
Pobierz wersję demonstracyjną na itch.io
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5

Komentarze (1):
avatar TOM3K
dodano: 2020-01-13 16:38:16

Jakoś nie przekonuje mnie taka koncepcja i nie wroze swietlanej przyszlosci przed nia.

Reklama
Reklama