dodano: 2022-05-12 23:55:01

Jotun Valhalla Edition, Prey i Redout: Enhanced Edition za darmo na Epic Games Store

Jotun Valhalla Edition, Prey i Redout: Enhanced Edition za darmo na Epic Games Store
19°
0

Zgodnie z zapowiedziami możemy już odbierać, tym razem trzy gry. Tym razem są Jotun: Valhalla Edition a także Prey i Redout: Ehhanced Edition.

Jotun Valhalla Edition, Prey, Redout: Enhanced Edition darmowe gry na Epic Games Store

No i znamy już cały skład darmowych tytułów jakie możemy w tym tygodniu pobierać i dodawać do swojej biblioteki na Epic Games Store. Są to tym razem aż trzy tytułu, a każdy nieco inny gatunkowo. Dodamy do swojej biblioteki przez najbliższe siedem dni, aż trzy gierki, a są to: Jotun: Valhalla Edition, Prey oraz Redout: Ehhanced Edition.

Zapoznaj się także z: Na PlayStation Store wystartowała kolejna promocja Czas prezentów! Co ciekawego gracze mogą pozyskać podczas trwającej wyprzedaży?

Czym są Jotun Valhalla Edition, Prey, Redout: Enhanced Edition?

Jotun: Valhalla Edition to pierwsza z darmowych gier, która już mogliśmy pobierać na Epic Games Store. A jest to przygodowa gra akcji, niezależnego studia Thunder Lotus, w której zwiedzamy świat i walczymy jako wikińska wojowniczka, poznając ręcznie malowany świat inspirowany mitologią nordycką.

Prey to natomiast wszystkim dobrze znana pierwszoosobowa gra akcji w klimacie strzelanki, której twórcami jest Arkane Studios. W grze wcielamy się w mężczyznę, który budzi się na pokładzie Talosa I, będącego stacja kosmiczną, w roku 2032, miejscem badań i eksperymentów.

Ostatnia gra to Redout: Enhanced Edition, klasyczna gra wyścigowa, która została stworzona i wydana przez 34BigThings SRL. Tytuł na zapewnić  graczom wiele emocji i trudną i szybką rozgrywkę. 

Tajemnicza gra darmówką na tydzień: 19 do 26 maja

Nie znamy natomiast gry, którą będziemy mogli odebrać na platformie Epic Games Store już za tydzień. Na razie platforma nie zdradza tytułu gry, zapowiadając jedynie "Tajemniczą grę", czyli formę, z jaką już spotykaliśmy się na Epic Games Store. Czyżby platforma zaskoczyła graczy jakimś poważnym, wartościowym tytułem? A może jakaś nowość? O tym dowiemy się dopiero za tydzień, o godziny 17-tej. 

Zapoznaj się także z: Epic Games ujawniło 10. darmową grę ze swojego sklepu! Na co padł wybór tym razem?

Czym jest Tajemnicza gra?

Jak na razie nie możemy Wam napisać czym jest kolejna gra, którą będziemy mogli pobrać już za siedem dni, gdyż platforma Epic Games nie zdradza jej tytułu. W swoim zwyczajem wraca do znajomego zabiegu i oferuje zagadkową "Tajemniczą grę". Jaka to gra dowiemy się 19 maja, kiedy gra zostanie udostępniona do odebrania, oczywiście za darmo. 

Epic Games Store - odbierz darmowe gry

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


Komentarze (0):
Reklama