dodano: 2020-06-18 21:55:01
PC

KARDS doczeka się nowego dodatku Theatres of War, wprowadzającego do gry kampanię fabularną!

Autor: AnoX
Gra: KARDS
KARDS doczeka się nowego dodatku Theatres of War, wprowadzającego do gry kampanię fabularną!
14°
0

KARDS doczekało się zapowiedzi dodatku Theatres of War w ramach którego gracze będą się mogli zapoznać z kampanią fabularną! Co jeszcze zostanie dodane?
 
Islandzkie studio 1939 Games dziś oficjalnie zapowiedziało, że ich karcianka KARDS doczekała się rozszerzenia zatytułowanego Theatres of War, wprowadzającej do formuły kampanie fabularne!
 
Ruszyła kampania finansowa Kickstarter Saint Kotar, psychologicznego thrillera, horroru. Wersja demonstracyjna dostępna na Steam
 
Od 30 czerwca będziemy się mogli zapoznać z karcianymi wersjami wielkich starć historycznych, które ostatecznie wpłynęły na historię drugiej wojny światowej.
 
W ramach zadań przyjdzie nam pokierować pięcioma nacjami - Brytyjczykami, Niemcami, Japończykami, Rosjanami oraz Amerykanami, dzięki czemu będziemy mogli dysponować także realnymi jednostkami z tych starć.
 
Ponadto twórcy wprowadzają do rozgrywki aż 40 kart wprowadzającymi wielkie miany do formuły jeszcze więcej głębi oraz zaskoczeń w wieloosobowych potyczkach.
 
Specjalne mapy związane będą z wydarzeniami, nie zabraknie 8 ekskluzywnych kart oraz wielu pomniejszych elementów, które odkrywać będzie w ramach fabuły.
 
Pakiet ma kosztować niecałe 30 dolarów, a zakupienie osobnych epizodów będzie wiązać się z dodatkowym wydatkiem noszącym 25%.
 
KARDS zadebiutowało 15 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych. KARDS Theatres of War ukaże się 30 czerwca 2020 roku w cenie 29,95 dolarów.
 
 

źródło: Informacja prasowa

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7

Komentarze (0):
Reklama
Reklama