dodano: 2016-06-01 18:20:01

Kathy Rain, przygodówka w stylu retro

Autor: agusia16
Kathy Rain, przygodówka w stylu retro
10°
0

Na początku maja, do dystrybucji cyfrowej na platformę Steam, trafiła przygodówka, debiutanckie dzieło szwedzkiego studia Clifftop Games, zatytułowane Kathy Rain.
 
Projekt jest klasyczną przygodówka wskaż i kliknij, w wracającym do łask stylu retro, charakteryzującym się pikselową grafiką. Rozgrywka skupia się głównie na zwiedzaniu lokacji, rozmowach, szukaniu i używaniu przedmiotów i rozwiązywaniu zagadek, czyli czynnościach typowych dla tego gatunku gier.
 
Fabuła przenosi gracza w lata 90-te ubiegłego wieku, do małego  miasteczka Conwell Springs, w którym dorastała miłośniczka szybkich motocykli, ostrej rockowej muzyki i zagadek detektywistycznych, tytułowa Kathy. Do rodzinnego domu sprowadza ją tragiczna wiadomość o śmierci jej dziadka. Na miejscu okazuje się,  że nagłe zejście staruszka, nie jest pierwszym i jedynym w miasteczku. Zacięcie detektywistyczne i pobudki osobiste, skłaniają młodą kobietę do przyjrzenie się bliżej zagadkowym zgonom, odkrywając tym samym wiele mrocznych sekretów tego na pozór spokojnego miejsca.
 
 
Grę zakupicie między innymi na Steam lub gog.com. Jeśli zaś chcecie przetestować jak się prezentuje rozgrywka, to sprawdźcie najpierw jej demo, dostępna na karcie produktu na Steam pobierz wersję demonstracyjną
 
 

Galeria:

1
2
3
4
5
6
7
8

Komentarze (0):
Reklama
Reklama