dodano: 2021-09-21 13:26:01
PCPS

Kena: Bridge of Spirits - premiera, zwiastun i nowy tryb

Kena: Bridge of Spirits - premiera, zwiastun i nowy tryb
12°
0

Kena: Bridge of Spirits w końcu debiutuje 21 września na komputery osobiste i PlayStation. Ember Labs udostępniło również dodatkowe materiały promocyjne, w tym ukazujące tryb fotografii.

Śliczna gra od studia Ember Labs- Kena: Bridge of Spirits po sporym opóźnieniu ( w końcu gra miała się ukazać w połowie 2020 roku) zalicza premierę, od 21 września gracze mogą sprawdzić czy gra daje tyle rozrywki co estetycznych przeżyć.

Posiadacze Playstation i PC mogą się przekonać czy studio wykorzystało dodatkowy czas, a połączenie rozwiązywania zagadek z walką okazało się dobrym rozwiązaniem dla tej magicznej przygodówki.

Gra przenosi nas do baśniowego świata, gdzie pokierujemy protagonistką Keną, której zadaniem będzie odnalezienie świętego sanktuarium w poszukiwaniu zaginionej społeczności, po drodze eksplorując czarujący świat łapiąc po drodze urocze czarne duszki Rot, które mają umiejętność modyfikacji otoczenia.

Zobacz także: Apex Legends - czego możemy się spodziewać w sezonie 11?

Ember Labs razem z premierą udostępniło również dodatkowe materiały. Udostępnione zwiastuny wprowadzając nas do historii ukazując również elementy rozgrywki, a także nowy tryb "Photo-Mode", który pozwala graczowi robić zdjęcia postaciom, które przy odpowiednim kącie przyjmują pozy. Ot, ciekawy dodatek.

Kena Bridge od Spirit debiutuje 21 września 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4 i na komputerach osobistych.

Za podstawową wersję Kena Bridge of Spirit na PC zapłacimy 139zł, a za Digital Deluxe Edition, kolejno na PlayStation 5, 169zł i 209zł.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: https://www.gamespot.com/articles/kena-bridge-of-spirits-launch-trailer-shows-off-the-games-exploration-and-story/1100-6496343/

Komentarze (0):
Reklama