dodano: 2022-04-16 07:10:01

KFA2 Vivance-01 zapowiada się na świetny monitor za naprawdę bardzo, bardzo dobre pieniądze

KFA2 Vivance-01 zapowiada się na świetny monitor za naprawdę bardzo, bardzo dobre pieniądze
56°
0

KFA2 Vivance-01 zadebiutuje już za kilkanaście dni, tymczasem jest to ciekawy model monitora dla graczy, zapewniającego graczom dobre parametry w naprawdę atrakcyjnej cenie.

KFA2 Vivance-01 - opis monitora dla graczy

KFA2 zdecydowało się zapowiedzieć, że już w przyszłym miesiącu w Polsce będziemy mogli pozyskać nowość w ofercie firmy, w postaci monitora dla graczy Vivance-01. Konstrukcja opracowana została z myślą o zapewnieniu jak najlepszej jakości wykonania z atrakcyjnym panelem oraz nastawieniem na strzelanki.

Nowy model stawia na kompaktowe 27 cale matrycy IPS o rozdzielczości QHD (2560 × 1440 pikseli), dysponującej odświeżaniem 165 Hz oraz precyzyjnym odwzorowaniem kolorów w ramach 10-bitowej palety barw (99% sRGB i 95% DCI-P3). Gdy do dodamy do tego wsparciem HDR-u, otrzymujemy naprawdę niezły potencjał.

Przeczytaj także: EA Sports z nową aktualizacją 1.22 dla FIFA 22! Co ciekawego zmieniło się w grze?

Aby zadbać między innymi o fanów gier MOBA czy strzelanek zadbano o czas reakcji na poziomie 1 ms MPRT oraz o G-Synca Compatible, mogąc zaspokoić fanów lubujących się we wspomnianych gatunkach, ale nie nastawionych na faktycznie e-sportową rywalizację.

Producent dba dodatkowo o nasz wzrok, decydując się zaimplementować technologie Low Blue Light oraz flicker-free, eliminując negatywny wpływ światła niebieskiego oraz ograniczając migotanie wyświetlanego obrazu.

Efektowny design bazuje na metalowej obudowie o kształcie litery V, mający zapewnić smukłość oraz stabilność funkcjonowania, umożliwiając stworzenie wielomonitorowych konstrukcji. KFA2 zadbało także o pakiet portów, w tym: 2 x DP 12, 2 x HDMI 2.0 oraz złącze minijack 3,5 mm.

Cena i data premiery KFA2 Vivance-01

Monitor KFA2 Vivance-01 będziemy mogli nabyć w maju 2022 roku w cenie 1399 złotych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!


źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama