dodano: 2019-11-08 14:00:11

Krótkie Info #167 - Promocje w PS Store, Riverbond, Hayfever

Autor: AnoX
Krótkie Info #167 - Promocje w PS Store, Riverbond, Hayfever
16°
0

Sony po raz kolejny zaprezentowało nowe promocje w PlayStation Store (PS Store), Hayfever zyskuje na popularności, a Riverbond.... Krótkie Info #166.
 
 
Najnowsze promocje w PlayStation Store są już dostępne, dzięki czemu możemy już nabyć nowe tytuły w bardzo atrakcyjnych cenach. Tym razem spore zniżki związane są z Assassin's Creed Odyssey, choć taniej zakupimy też chociażby Mafię 3 czy Lords of the Fallen.
 
 • PODWÓJNE RABATY – zniżki do 70% dla subskrybentów PS Plus, i do 35% dla pozostałych,
 • ELDER SCROLLS ONLINE, przecenione z 79 PLN na 39 PLN.
 • OKAZJA TYGODNIA na Assasin’s Creed Odyssey:
  • Assassin's Creed® Odyssey: 124 PLN (57% taniej).
  • Assassin's Creed® Odyssey - Gold Edition: 189 PLN (55% taniej).
  • Assassin's Creed® Odyssey - Ultimate Edition: 209 PLN (57% taniej).
 • GRY ZA MNIEJ NIŻ 64 PLN, między innymi Mafia III i Battlefield 4.
 • GRY ZA MNIEJ NIŻ 22 PLN, między innymi polski Lords of the Fallen i Brothers: a Tale of two Sons.
 
 
Efektownie rozpikselizowane Riverbond doczekało się ogłoszenia daty premiery, która osadzona została na 10 grudnia 2019, kiedy będziemy się mogli sprawdzić ten tytuł na Nintendo Switch, komputery osobiste, Xbox One i PlayStation 4.
 
 
 
Hayfever to nowa urocza, pixelartowa zręcznościówka stawiająca na przygody biednego bohatera mającego problemy z... alergią. Thomas to nietypowy protagonista, a dzięki Pixadome będziemy mogli spróbować mu pomóc i przedostać się przez niekorzystne otoczenie.
 
Karta na Steam
 
 
 
Perfect World Mobile doczekało się zapowiedzenia nowej klasy postaci znanej jako Vulpine, która będzie dostępna od 13 listopada 2019 roku.
 
 
 
Ritual: Crown of Horns wczoraj zaliczyło premierę! Czas zapolować...
 
 
Team Sonic Racing w dniu dzisiejszym doczekało się premiery specjalnego wydania Team Sonic Racing Special Edition, który poza samą grą oferuje nam również 10-centymetrową figurkę głównego bohatera.
 
 
W dniu dzisiejszym możemy się skusić także na Disney Tsum Tsum Festival, czyli uroczej produkcji nietypowo podchodzącej do bohaterów znajdujących się w rękach giganta cyfrowej rozrywki.
 
 
Limited Run Games tym razem wypuściło dwie propozycje stawiające na produkcję na PlayStation 4 takie jak Alvastia Chronicles czy POLYBIUS (na PlayStation VR). Od poniedziałku zakupić będzie można również specjalną wersję gry komputerowej Jumanji.
 
 
Necronator: Dead Wrong to nowa gra Toge Productions wydawana przez Modern Wolf, dzięki którym będziemy się mogli przenieść do świata zabawnego nekromanty i wielu nadciągających wrogów.
 
 
 
Alice in Chains to nowy zespół, który trafi do gry MMORPG Battle Concert, dzięki czemu fani mocnego brzmienia będą się mogli delektować drugim zespołem i cyfrowymi wydarzeniami z nią związanymi.
 

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama