dodano: 2019-11-18 14:10:10

Krótkie Info #173 - Sukces Bloober Team, Decay of Logos, Harvest Moon

Autor: AnoX
Krótkie Info #173 - Sukces Bloober Team, Decay of Logos, Harvest Moon
14°
0

Bloober Team ze sporym sukcesem, Decay of Logos z datą na Switchu i Harvest Moon w pudełku w Europie. Więcej przeczytacie w najnowszym Krótkie Info #173!
 
 
Grupa Bloober Team osiągnęła przeszło 3 milionowy zysk w samym trzecim kwartale, który udało się uzyskać dzięki rynkowemu sukcesowi Blair Witch, wydanego w tym roku hitu na komputerach osobistych i konsoli Xbox One. Świetny wynik powoli twórcom spokojnie pracować nad kolejnymi tytułami, które rozbudzać będą naszą wyobraźnię poprzez kolejne przerażające horrory.
 
 – Oczywiście to efekt wpływów ze sprzedaży Blair Witch. Chcę jednak podkreślić, że w wynikach minionego kwartału widać tylko znikomą część z nich, a nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa jeśli chodzi o promocję gry i potencjał sprzedażowy w 2019 r. O szczegółach poinformujemy wkrótce. - zapowiada Piotr Babieno, prezes Bloober Team.  – Blair Witch „otworzył worek” z propozycjami. Analizujemy potencjał i możliwości kolejnych produkcji. - dodaje.
 
 
Decay of Logos doczekało się dokładnej daty premiery na Nintendo Switch, dzięki czemu już wkrótce kolejna grupa osób będzie się mogła zapoznać z tym interesującym projektem. Za 20 euro będziemy się mogli zapoznać z nietypowym tytułem osadzonym w fantastycznym świecie.
 
 
 
Gas Guzzelers Extreme doczekało się niespodziewanie daty premiery wersji na PlayStation 4, która zagościć ma na tej platformie już 26 listopada 2019 roku. Debiut odbędzie się wraz z dodatkami Full Metal Zombie i Full Metal Frenzy.
 
 
 
Apex Legends niebawem z nową postacią? Fani odkryli coś ciekawego...
 
 
Harvest Moon: Mad Dash oficjalnie trafiło do pudełek w Europie zarówno na PlayStation 4 jak i Nintendo Switch, dzięki czemu gracze będą się mogli zapoznać z kolejną wersją hitu, który obecnie nawet inne studia kontynuują.
 
 
 
Rocket Wars ukazało się na Nintendo Switch, dzięki czemu gracze mogą się już zapozna z tę dynamiczną oraz efektowną propozycją stawiającą na imprezowy styl oraz w razie potrzeby niezłej sztucznej inteligencji.
 
 
 
Jedna z większych firm w branży gier - NetEase otworzyło swój zupełnie nowy oddział w Montrealu w Kanadzie. To właśnie tam NetEase Games Montreal ma zapewnić graczom na całym świecie wiele nowych, interesujących propozycji.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama