dodano: 2019-12-11 14:00:18

Krótkie Info #187 - Promocja Kolportera, Cenegi, Star Wars, nowe AC

Autor: AnoX
Krótkie Info #187 - Promocja Kolportera, Cenegi, Star Wars, nowe AC
13°
0

Połowa tygodnia pracy już prawie za nami! Aby ją nieco "przyspieszyć" wspominamy o promocja Kolportera, Cenegi, Star Wars. Oto nowiutkie Krótkie Info #187!
 
 
Sieć Kolporter wystartowała z zupełnie nową promocją, dzięki której po zakupie dowolnego doładowania Portfela Steam otrzymamy kod na grę o wartości 50 złotych. Inicjatywa zakończy się na końcu stycznia 2020 roku, choć ilość kodów jest także ograniczona. Dostępne są warianty 25, 40, 70 i 150 złotych.
 
 
Cenega Polska również wystartowała ze swoją promocją, obowiązującą do 24 grudnia 2019 roku, w ramach której będziemy mogli zaoszczędzić na wielu tegorocznych hitach takich jak: 
 
  • Borderlands 3 na PlayStation4 i Xbox One
  • Grand Theft Auto V PL na PlayStation4, Xbox One i PC (również Premium Edition)
  • NBA 2K20 na PlayStation4, Xbox One i Nintendo Switch
  • Red Dead Redemption 2 na PlayStation4 i Xbox One
  • Sid Meier's Civilization VI na PlayStation4, Xbox One i PC
  • SoulCalibur 6 na PlayStation4, Xbox One i PC
  • The Outer Worlds na PlayStation4 i Xbox One
  • WWE 2K20 na PlayStation4 i Xbox One (również Steelbook Edition w sklepach MediaMarkt)
 
 
EA wraz z DICE oraz Lucasfilm przygotowały specjalne, kompletne wydanie gry Star Wars Battlefront II - Edycja Świąteczna, która ma dostarczyć nam pełną zawartość gry wraz z atrakcjami przygotowanymi w związku z nadchodzącym 17 grudnia filmem Gwiezdne Wojny Skywalker: Odrodzenie. Spora ilość trybów, 150 wyglądów postaci, sześć legendarnych skórek oraz przeszło 70 póz sprawia, że będziemy się mogli delektować sporą ilością atrakcji.
 
 
QubicGames spektakularnie świętuje 15 urodziny rozdają wiele gier
 
 
Ubisoft wypuścił w miniony piątek na Nintendo Switch specjalny pakiet - Assassin’s Creed The Rebel Collection, za sprawą którego zainteresowani gracze będą się mogli zapoznać z mobilnie wydanymi odsłonami z pogranicza tej generacji - Assassin’s Creed® IV Black Flag™ oraz Assassin’s Creed® Rogue.
 
 
 
Destiny 2: Twierdza Cieni doczekała się startu zupełnie nowego sezonu - Sezon Świtu dzięki któremu rozgrywka wzbogaciła się o szereg atrakcji różnego typu. Najważniejszą z nich jest 6-cio osobowa przygoda.
 
 
 
Football Manager 2020 oficjalnie zagościło na Nintendo Switch za sprawą swojej wersji Touch, dzięki której będzie się można pobawić mobilnie interesującą propozycją zachodzącą głęboko w działanie klubów piłkarskich.
 
 
SOP 10.12.19 - Babylon's Fall będzie efektownym hitem?
 
 
Let's Sing 2020 trafiło oficjalnie na polski rynek za sprawą Koch Media Poland, dzięki czemu fani śpiewania mogą już zakupić kolejną odsłonę karaokrę do domu.
 
 
 
League of Angels III doczekało się wprowadzenia zupełnie nowej bohaterki - Vivan, które towarzyszą aż dwa nowe tryby zabawy, seria przedmiotów oraz świętowanie także w grze.
 
Wiadomość od moderatorów do graczy LOA3 - W okresie świątecznym życzymy Wam przede wszystkim radości i szczęścia. Mamy nadzieję, że dalej będziecie się cieszyć grą League of Angels III. Pamiętajcie, że czekamy na opinie na naszych profilach w mediach społecznościowych. -
 
 
Play oficjalnie wypuściło serię starterów ze znanymi internetowymi celebrytami. Za 25 złotych otrzymamy 25 GB internetu do wykorzystania w ciągu miesiąca.

źródło: Informacja prasowa

Komentarze (0):
Reklama
Reklama